Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
6. janvāris, 2016
Drukāt

Turpmāk – Saldus tehnikums (1)

Foto no www.spv.edu.lv/Foto no www.spv.edu.lv/

Saldus tehnikums

Ar Ministru kabineta rīkojumu vakar Saldus Profesionālajai vidusskolai piešķirts profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) statuss.

Turpmāk skolas nosaukums būs Saldus tehnikums. Izvērtējot skolas sasniegtos rādītājus, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) atzinusi, ka tā atbilst šā statusa ieguves kritērijiem attiecībā uz nepieciešamo audzēkņu skaitu, mācību sasniegumiem, sadarbību ar darba devējiem un citiem. Šajā mācību gadā skolā mācās 523 audzēkņi. Pērn 65,24% izglītojamo, kas ieguvuši profesionālo kvalifikāciju, vērtējums profesionālās kvalifikācijas eksāmenos nebija zemāks par septiņām ballēm. Skolā var apgūt būvniecības, viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumu, kokapstrādes, datorsistēmu, kā arī Latvijā unikālas ugunsdrošības un ugunsdzēsības profesionālās izglītības programmas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. viss iet pa apli:) manā jaunibā tas bija salgus tehnikums nu atkal ir 🙂 nosaukumi mainās bet butiba jau tā pati

Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+