Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. janvāris, 2016
Drukāt

Turpmāk – Saldus tehnikums (1)

Foto no www.spv.edu.lv/Foto no www.spv.edu.lv/

Saldus tehnikums

Ar Ministru kabineta rīkojumu vakar Saldus Profesionālajai vidusskolai piešķirts profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) statuss.

Turpmāk skolas nosaukums būs Saldus tehnikums. Izvērtējot skolas sasniegtos rādītājus, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) atzinusi, ka tā atbilst šā statusa ieguves kritērijiem attiecībā uz nepieciešamo audzēkņu skaitu, mācību sasniegumiem, sadarbību ar darba devējiem un citiem. Šajā mācību gadā skolā mācās 523 audzēkņi. Pērn 65,24% izglītojamo, kas ieguvuši profesionālo kvalifikāciju, vērtējums profesionālās kvalifikācijas eksāmenos nebija zemāks par septiņām ballēm. Skolā var apgūt būvniecības, viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumu, kokapstrādes, datorsistēmu, kā arī Latvijā unikālas ugunsdrošības un ugunsdzēsības profesionālās izglītības programmas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. viss iet pa apli:) manā jaunibā tas bija salgus tehnikums nu atkal ir 🙂 nosaukumi mainās bet butiba jau tā pati

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+