Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
19. maijs, 2015
Drukāt

Tusks: Nepieciešama politika imigrantu nosūtīšanai atpakaļ (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks atzinis, ka Eiropas Savienība nevar uzņemt visus nelegālos imigrantus, kas šķērso Vidusjūru, un ka tai vajadzēs izstrādāt jaunu politiku imigrantu sūtīšanai atpakaļ.

“Esmu reālists un domāju, ka, pirmkārt, mums jāizstrādā jauna atgriešanās politika, kas būtu politika viņu nosūtīšanai atpakaļ,” intervijā poļu laikrakstam “Polska” norādīja Tusks.

“Atbildīgā veidā mēs varam runāt tikai par noteiktas imigrantu grupas uzņemšanu. Tie, kas saka – atvērsim durvis plaši, ir ciniķi, jo viņi apzinās, ka tas nav iespējams,” piebilda Eiropadomes prezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Muzhik skazal, muzhik zdelal.

  2. Tā ir vienīgā izeja! Jo šo nelegālo ekonomisko imigrantu būs miljoni! Tie audzēs tikai terorismu Eiropā!

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+