Mobilā versija
+1.3°C
Nanija, Ilgmārs
Trešdiena, 29. marts, 2017
19. maijs, 2015
Drukāt

Tusks: Nepieciešama politika imigrantu nosūtīšanai atpakaļ (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks atzinis, ka Eiropas Savienība nevar uzņemt visus nelegālos imigrantus, kas šķērso Vidusjūru, un ka tai vajadzēs izstrādāt jaunu politiku imigrantu sūtīšanai atpakaļ.

“Esmu reālists un domāju, ka, pirmkārt, mums jāizstrādā jauna atgriešanās politika, kas būtu politika viņu nosūtīšanai atpakaļ,” intervijā poļu laikrakstam “Polska” norādīja Tusks.

“Atbildīgā veidā mēs varam runāt tikai par noteiktas imigrantu grupas uzņemšanu. Tie, kas saka – atvērsim durvis plaši, ir ciniķi, jo viņi apzinās, ka tas nav iespējams,” piebilda Eiropadomes prezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Muzhik skazal, muzhik zdelal.

  2. Tā ir vienīgā izeja! Jo šo nelegālo ekonomisko imigrantu būs miljoni! Tie audzēs tikai terorismu Eiropā!

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+