×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. augusts, 2014
Drukāt

“Tutti-Frutti” – viens riktīgs muzikālais kokteilis


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas šlāgeraptaujā ir atgriezusies muzikālā apvienība “Tutti-Frutti” ar Raimonda Eizenšmita dziesmu “Aicinājums”. Šī nav grupas pirmā sadarbība ar Raimondu.

Grupas dalībnieks Gatis Āboliņš atzīst, ka dalība šajā aptaujā ir laba iespēja ar kādu interesantu muzikālu darbu parādīties klausītājiem, skatītājiem, daļai no lielās Latvijas auditorijas, kas iecienījuši šo aptauju. “Tutti-Frutti” šogad svin īpašu jubileju – 13 gadus! Par sevi grupas puiši smaidot saka: “Tas sākās kā parasti visās ģēniju ģimenēs: mamma + tētis = jaunais un talantīgais censonis – mūziķis. Un tā katram no mums trijiem atšķirīgos laikos…” Un tad viņi piebilst, ka viss ir bijis vienkāršāk – ar vienu kopēju alus kausu slavenajā Līvu laukuma “Piebalgas alus dārzā”. “Klausījāmies ne mazāk talantīgus par mums mūziķus un reibinošo emociju iespaidā dzima mūsu radoši muzikālā apvienība “Tutti-Frutti Band”,” nosmej puiši.

Viņu dažādais repertuārs, ko varētu salīdzināt ar vienu riktīgu kokteili, ļauj izklaidēt dažāda kalibra un ranga klausītājus dažādos pasaules nostūros.

Grupa ne pirmo reizi aptaujā piedalās ar Raimonda Eizenšmita dziesmu. Viņiem sadarbība ar Raimondu ir izveidojusies jau sen. “Ar Raimondu esam pazīstami no citiem muzikāliem projektiem, kas ir mazliet cita mūzika un formāts. Esam izbijuši kolēģi no “Big Band Sigulda”. Raimonds šajā projektā dzied džeza mūziku kā vokālists. Mūsu “Tutti-Frutti” sastāva dalībnieki šajā projektā bija mūziķi – instrumentālisti, kaut gan viens no mums – Gints Kalniņš vēl arvien muzicē šajā sastāvā aktīvi,” sadarbības aizsākumus atceras Gatis.

Jau pats grupas nosaukums ir intriģējos, kas sola, ka pasākums ar šiem mūziķiem būs interesants un atmiņās paliekošs. Gatis smaidot nosaka: “”Tutti-Frutti” no itāļu valodas tulkojams kā kopīgie augļi, augļu mikss, kas sasaucas ar to, ko mēs darām, kā krāsains repertuārs un izpildījuma maniere. Pietiekami skanīgs un intriģējošs nosaukums. Mums vajadzēja kaut ko skanīgu un arī ko tādu, kas ir mazliet filozofiski… tā arī radās tāds nosaukums.”

Visbiežāk viņi uzstājas korporatīvos un privātos pasākumos, pilsētu 
svētkos, sporta spēlēs, jā, nav noslēpums – arī kāzās. Patiesībā visur, kur 
ļaudis vēlas jauku un dejojamu mūziku. “Vecuma ierobežojuma nav, viss atkarīgs no vēlmēm, kas saskan ar mūsu piedāvājumu,” atklāj Gatis.

Runājot par radošajiem plāniem, Gatis neslēpj, ka tie grupai kā vienmēr ir grandiozi. “Iespējams, ierakstīsim kādu jaunu dziesmu, lai ļaudis varētu priecāties un paši arī. Varbūt Raimonds piedāvās kādu sadarbību savas dziesmas izpildīšanā. Nu un tad jau arī decembris tuvojas ar Ziemassvētku pasākumiem un ballēm,” atklāj Gatis un sarunas beigās vēl piebilst: “Kaut kā tā – diezgan cilvēcīgi un vienkārši!”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+