Mobilā versija
+18.7°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
15. jūnijs, 2017
Drukāt

Tuvākajā laikā uz Ventspils šosejas var būt īpaši palēnināta satiksme (1)

Foto sargs.lvFoto sargs.lv

Tuvākajā laikā sakarā ar militārās tehnikas pārvietošanos un ceļa remontdarbiem uz Ventspils šosejas var būt īpaši palēnināta satiksme, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Noslēdzoties starptautiskajām militārajām mācībā “Saber Strike”, sākot no šodienas līdz sestdienai, 17.jūnijam, valsts galveno ceļu posmos no Ādažiem līdz Rīgai un no Ādažiem līdz Ventspilij būs pastiprināta militārās tehnikas pārvietošanās. Uz Ventspils šosejas arī norisinās aktīvi ceļu remontdarbi kopumā piecos posmos, vairāk kā 20 kilometru garumā.

Līdz ar to “Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus ieplānot braucienam papildu laiku vai izvēlēties citu maršrutu. Uzņēmums atgādina, ka, tuvojoties militārajai kolonnai, jārīkojas atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem un jādod tai ceļš, apturot transporta līdzekli pie ietves vai uz nomales, vai, ja tā aizņemta, iespējami tuvāk brauktuves labajai malai.

Aktuālā informācija par satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, mājaslapā Lvceli.lv, kā arī aplikācijā “Waze”.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+