×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
15. jūnijs, 2017
Drukāt

Tuvākajā laikā uz Ventspils šosejas var būt īpaši palēnināta satiksme (1)

Foto - sargs.lvFoto - sargs.lv

Ilustratīvs foto.

Tuvākajā laikā sakarā ar militārās tehnikas pārvietošanos un ceļa remontdarbiem uz Ventspils šosejas var būt īpaši palēnināta satiksme, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Noslēdzoties starptautiskajām militārajām mācībā “Saber Strike”, sākot no šodienas līdz sestdienai, 17.jūnijam, valsts galveno ceļu posmos no Ādažiem līdz Rīgai un no Ādažiem līdz Ventspilij būs pastiprināta militārās tehnikas pārvietošanās. Uz Ventspils šosejas arī norisinās aktīvi ceļu remontdarbi kopumā piecos posmos, vairāk kā 20 kilometru garumā.

Līdz ar to “Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus ieplānot braucienam papildu laiku vai izvēlēties citu maršrutu. Uzņēmums atgādina, ka, tuvojoties militārajai kolonnai, jārīkojas atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem un jādod tai ceļš, apturot transporta līdzekli pie ietves vai uz nomales, vai, ja tā aizņemta, iespējami tuvāk brauktuves labajai malai.

Aktuālā informācija par satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, mājaslapā Lvceli.lv, kā arī aplikācijā “Waze”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+