×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

Tuvinieki lūdz palīdzību: Inčukalnā bezvēsts pazudis sirmgalvis (2)

Foto Bezvests.lv/FacebookFoto Bezvests.lv/Facebook

Egļupes ciemā, Inčukalna pagastā šā gada 26. janvārī pazudis 74 gadus vecais Jānis Slogs, vēsta pazudušo cilvēku meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Pensionārs dzīvojis viens, tāpēc nav zināms precīzs pazušanas brīdis. Kaimiņi viņu pēdējo reizi redzējuši 26. janvārī. 27. un 28. janvārī Jānis nav atbildējis uz radinieku telefona zvaniem, tad arī sākta sirmgalvja meklēšana.

“Kopš pazušanas brīža ne ar vienu nav sazinājies, mobilais telefons bija palicis mājās. Dažkārt Jānis mēdz pie kaimiņu vīriem aizsēdēties ilgāk un pārrunāt lietu kārtību, taču vienmēr dodas mājās pie sava sunīša. Šī paša iemesla dēļ viņš ilgāk par dienu nepaliek arī Rīgā. Sākām uztraukties brīvdienās, kad viņš nebija sazvanāms,” stāsta sirmgalvja radiniece.

PAZĪMES: Augums 176 cm. Jānis ir kalsns, vidējas miesas būves, pārvietojas lēni, jo ir problēmas ar gūžām, acis pelēkā krāsā, kreisās acs zīlītē gaišs plankums. Pārsvarā ģērbjas tumšas krāsas apģērbā, iespējams rūtainā kreklā. Vīrietim var būt atmiņas traucējumi.

Visiem, kas redzējuši pazudušo vīrieti vai kaut ko zina par viņa iespējamo atrašanās vietu, lūgums nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv pa tālruni +371 22 084 084.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. To pašu gribēju teikt es.

  2. Kungs izskatās līdzīgs Uldim Gērmanim.

Draugiem Facebook Twitter Google+