×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. novembris, 2013
Drukāt

Tuvojas “Spēlmaņu nakts” (1)

Foto - Valdis IlzēnsFoto - Valdis Ilzēns

Latvijas Teātra darbinieku savienība vakar godināja Latvijas Teātra zelta fonda dalībniekus un paziņoja “Spēlmaņu nakts 2012/2013” balvas saņēmējus par mūža ieguldījumu teātra mākslā.

Svinīgā vakara sākumā preses konferencē Latvijas Teātra darbinieku savienības priekšsēdētāja Daiga Šiliņa iepazīstināja klātesošos ar “Spēlmaņu nakts 2013” aktualitātēm, informējot par skatītāju balsojuma norisi un nominēto izrāžu skati. Internetbalsojums tika atklāts 21. oktobrī, un līdz šim internetā nobalsojuši jau apmēram 4000 cilvēku. Arī teātros balsojums norit ļoti intensīvi. 21. novembrī balsošanai noslēdzoties, katrā teātrī tiks izlozētas 44 biļetes uz Latvijas teātru izrādēm, savukārt tiem, kas balsojuši internetā, būs iespēja laimēt trīs ielūgumus divām personām uz “Spēlmaņu nakts” balvu pasniegšanas ceremoniju.

Daiga Šiliņa atklāja arī “Spēlmaņu nakts 2013” balvas par mūža ieguldījumu ieguvējus – šogad tie ir aktieris un režisors Laimonis Siliņš un Valmieras Drāmas teātra aktrise Ligita Dēvica.

Ar mecenātu Borisa un Ināras Teterevu atbalstu tika godināti Latvijas Teātra zelta fonda dalībnieki. Patlaban Latvijas Teātra zelta fondā ir 16 skatuves mākslinieki vecmeistari un ar teātra mākslu saistīti cilvēki, kuriem šogad pievienojās vēl divi skatuves māk­slinieki – Valmieras Drāmas teātra aktrise Ruta Birgere un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Māra Zemdega.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+