×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Tuvojas VDT viesizrādes Rīgā; izrāde “Zojkina kvartira” izpārdota

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viesizrādes notiks no 3. līdz 23. augustam Nacionālajā teātrī, Dailes teātrī un Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā “Zirgu pasts”, LA.lv uzzināja teātrī.

Skatītāju vērtējumam tiks nodotas kopumā deviņas izrādes – septiņi šīs sezonas jauniestudējumi un divas skatītāju iecienītākās izrādes, kas tiks spēlētas pēdējoreiz, proti, “Zojkina kvartira” un “Raudupiete”.

3., 4. un 5. augustā uz Nacionālā teātra Lielās zāles skatuves pēdējo reizi tiks spēlēta Valmieras teātra vairāku sezonu favorītizrāde – Mihaila Bulgakova “Zojkina kvartira” Indras Rogas režijā – uz to visas biļetes jau pārdotas, bet uz Rūdolfa Blaumaņa “Raudupiete” Elmāra Seņkova uzvedumā, ko varēs skatīties 6. un 7. augustā, dažas biļetes vēl atlikušas.

Nacionālajā teātrī 8. un 9. augustā tiks rādīts arī viens no šīs sezonas jauniestudējumiem, muzikālā un dejiskā Laura Gundara “Balle būs” par latviešu likteņiem cauri gadsimtiem, ko režisējis Reinis Suhanovs. Lai ar šīm trim izrādēm varētu iepazīties pēc iespējas lielāks skatītāju loks, tiem būs arī subtitri angļu un krievu valodā.

Dailes teātra Mazajā zālē 14. un 15. augustā varēs noskatīties jaunāko Valmieras teātra repertuāra izrādi, Rezo Gabriadzes lugu “Sudraba gaisma”, ko iestudē Mihails Gruzdovs, dzimis un audzis valmierietis. Turklāt, kā uzsver režisors: “Tikai šeit strādā vienīgā aktrise, kas var nospēlēt lugas galveno varoni, un tā ir Dace Everss”.

21. un 22. augustā – Viljama Šekspīra “Romeo un Džuljeta”, mūsdienīgais Mārtiņa Eihes redzējums par mīlestību un cīņu par varu.

Dienu vēlāk, 23. augustā, uz Dailes teātra Mazās zāles skatuves būs skatāms leģendārās franču aktrises Sāras Bernāras dzīves nogalei veltītās Džona Marella drāmas “Saules pelni” iestudējums, ko vēl īstenojis Felikss Deičs.

Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā “Zirgu pasts” skatītāju vērtējumam tiks piedāvātas trīs Valmieras teātra izrādes. Uz Augusta Strindberga “Nāves deja” iestudējumu, kurā režisors Elmārs Seņkovs cieši sastrādājies ar skatuves mākslas leģendu, scenogrāfu Andri Freibergu biļetes vairs nav nopērkamas, taču uz Mariusa fon Maienburga “Apjukums” (režisors Viesturs Meikšāns, 21. un 22. augustā), kā arī uz Ērika Vilsona “Debesis ir mums” (režisors Jānis Znotiņš, 23. augustā) vēl vietas ir.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+