×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. jūnijs, 2017
Drukāt

Tuvojoties Līgosvētkiem, Jānis Stībelis publisko dziesmas “Karogs” videoklipu (1)

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Dziedātājs Jānis Stībelis pagājušajā nedēļā pabeidza darbu pie savas nesen tapušās dziesmas “Karogs” videoklipa, un nu to nodod skatītāju vērtējumam. “Klipā redzama Latvijas brīnišķīgā daba, un, manuprāt, tas varētu iedvesmot cilvēkus pirms Līgosvētku svinēšanas. Lai pacilājošs un jauks arī jums ir šis vasaras laiks, un priecīgus visiem Līgosvētkus!” saka dziedātājs.

Atgādināsim, ka šī Jāņa dziesma, kam izmantota Edvarta Virzas dzeja un kas dienasgaismu ieraudzīja maija sākumā, ir pirmais singls no Jāņa topošā albuma, ko dziedātājs iecerējis laist klajā nākamgad par godu Latvijas valsts simtgadei.

Strādājot pie dziesmas, Jānim bijusi vēlme, viņaprāt, nepelnīti piemirsto E. Virzas dzeju, ar popmūzikas palīdzību padarīt pazīstamāku tieši jauniešiem. “Latvijas laikā Virza bija cilvēku iemīļots un iecienīts dzejnieks, savukārt mēs zinām tikai viņa “Straumēnus”, ko liek lasīt skolā. Taču arī viņa dzejai būtu vērts pievērst uzmanību!” pauž dziedātājs, kurš jau oktobrī atkal dosies savā Latvijas koncertturnejā “Sajūti!”, viesojoties Valmierā, Alūksnē, Liepājā un Ogrē.

Dziesmas ierakstā piedalījās: Oskars Sproģis – bass, Miķelis Vīte – bungas, Raimonds Macats – taustiņi, Megija Naunikas – papildvokāls, Rihards Lībietis – ģitāra, Jānis Stībelis – vokāls, taustiņinstrumenti, producēšana. Ierakstīja Gints Stankēvičs (“Factory Sound Studios”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+