×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2012
Drukāt

TV IZVĒLE: “Dabiskā atlase”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Amerikāņu žurnālistes Loras Zigmenas romāna iedvesmots, aktieris un režisors Tonijs Goldvins centās pārliecināt iespējamos naudas devējus par šī darba ekranizāciju, un ilgi viņam nebija jāpūlas, lai atrastu dzirdīgas ausis.

 

Šī romantiskā komēdija, kurā galvenās lomas izspēlē Ešlija Džada, Gregs Kinīrs un Hjū Džekmens, centrā nolikusi tolkšova producenti Džeinu, kurai, šķiet, ir viss, ko vien var vēlēties, pat attiecības ar tik populāro šova vadītāju Reju. Taču tad, kad šīs attiecības pārtrūkst un Džeina nav gatava pievienoties uz baltā zirgā sēdoša prinča gaidošo vecmeitu pūlim, viņa, atsaucoties uz Freidu un Darvinu, mēģina pierādīt, ka vīrietis ir vien dzīvniecisks tēviņš. Kad asprātīgie prātuļojumi nokļūst avīžu lapās un Džeina jau atkal iecelta slavenības kārtā, sievietei nākas atzīt kādu mūžsenu patiesību.

Kaut arī sižets nav pats oriģinālākais un tobrīd “Dabiskās atlases” lomas neatveidoja A klases aktieri, ne velti šī romantiskā komēdija ik pa laikam tiek iekļauta televīziju repertuārā kā komisks un gaišs izklaides gabals, kas Holivudā palīdzēja izveidot karjeru Hjū Džekmenam un lieliskas otrā plāna lomas piespēlēja Marisai Tomei un Ellenai Berkinai, bet neizlēmīga saldā puisīša titulu vēl ciešāk pielīmēja Gregam Kinīram.

29. jūlijā plkst. 14.30 TV3

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+