×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2012
Drukāt

TV IZVĒLE: «Nolaupītā»


ReklāmfotoReklāmfoto

Pirms kāda laika virtuālajā vidē parādījās jociņi, ka cīņā par sūrā džeka titulu var kandidēt ne tikai Čaks Noriss, bet arī Liams Nīsons, un šis īru aktieris ar pēdējo gadu lomu izvēli ir pierādījis, ka atšķirībā no bārdainā amerikāņu kolēģa spēj uzminēt arī pērles pat tik neaktieriskā žanrā kā trilleris.

Jau rudenī uz lielajiem ekrāniem būs skatāma “Nolaupītās” otrā daļa, un maz ticams, ka tā neiegūs tikpat lielu skatītāju atsaucību.

 

Liama Nīsona atveidotais Braiens Mailzs ir bijušais specdienesta aģents, kura meita nonākusi albāņu mafijas gūstā. Lieki nedomādams, viņš kravājas ceļā un, nonācis Parīzē, uzsāk īstenu asinspirti, lai no verdzības nagiem paglābtu paša meitu. Lika Besona radīto scenāriju lielā ekrāna formātam adaptējis Pjērs Morels, vien 26 miljonus ASV dolāru izmaksājušo projektu pārvēršot par vienu no visu laiku ienesīgākajiem franču kinodarbiem, kura ieņēmumi pasaules kinodistribūcijā pārsniedza 200 miljonu atzīmi. Šķīstot asinīm un valdot brutālai vardarbībai, “Nolaupītā” ar Liama Nīsona akmenscieto seju ir oda tēva mīlestībai pret meitu un profesionāli nostrādāts trilleris, kas neļauj garlaikoties ne mirkli.

14. jūlijā plkst. 21.40, LTV7

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+