×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
19. jūlijs, 2012
Drukāt

TV IZVĒLE: “Piezīmju grāmatiņa”

ReklāmfotoReklāmfoto

Viņi bija jauni un bezgala iemīlējušies, kaut arī Noa un Elija nāca katrs no savas vides. Viņš bija vienkāršs lauku puisis, viņa – labi audzināta un savas pārmēru aizbildnieciskās mātes acuraugs, taču kaisli apturēt nespēja neviens.

Bet Elijas vecāki izdarīja tā, lai mīlnieki paliktu katrs savā pasaulē, un, kaut arī Noa mīļotajai sūtīja neskaitāmas vēstules, līdz Elijai nenonāca neviena. Taču viņiem bija lemts satikties vēlreiz…

 

Nikolasa Spārksa romānu (“Vēstījums pudelē”, “Naktis Rodantē”, “Dārgais Džons”, “Talismans”) ekranizācijas vienmēr atradušas savu skatītāju, arī “Piezīmju grāmatiņa”, kas uz ekrāniem nonāca 2004. gadā un kur Nika Kasavītesa režijā galvenās lomas atveidoja Raiens Goslings un Reičela Makādamsa, Džeimss Gārners un Džīna Roulendsa, kā arī Džoana Allena, Sems Šepards un citi. Kaut arī filmai pārmeta pārlieku melodramatismu, tā kļuva par vienu no gada ienesīgākajiem kinostāstiem, kas stabilu atspēriena punktu nodrošināja šobrīd Holivudas smagsvaru Raiena Goslinga un Reičelas Makādamsas karjerās, kā arī brīnišķu lomu uzticēja režisora mātei Džīnai Roulendsai.

21. jūlijā plkst. 20.30 un 22. jūlijā plkst. 2.55, LNT

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+