×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. februāris, 2013
Drukāt

TV vai meitene pretējā nama logā?

Foto - LETAFoto - LETA

Tas interesē daudzus – kas būs jaunā LTV priekšniecība? Darbs ir trauksmains, nepateicīgs, bieži vien no ilksīm izjūgtam direkcijas pārstāvim prom no Zaķusalas ved tikai divi ceļi – vai nu uz Strenčiem, vai Straupi.

 

Piedevām runā, ka 1. kanālā iestājies spēku apsīkums un apātija, apmeklētāji ejot mazumā un diktoriem pat pamirušas lūpas. Vajag uzlabojumus. Taču – par LTV runā, raidījumus kaislīgi kritizē un ekrāna personas nīst – tātad skatās, un pārsvarā normālie, nevis tie, kam šajā pasaulē nekas nav svarīgāks par mīlestību meksikāņu gaumē. Man gribētos pajautāt, kāpēc abas komerctelevīzijas vairs nemīl latviešu skatītāju, bet lai paliek citai reizei stāsts. Atrast LTV ģenerāldirektoru – pat Vulfsons “Globusā” tiešajā ēterā nepateiktu, kur un kā. Ne jau tā kā filmā, kad televīzija nākamajā rītā skāņā dūšā, švakām dzīvības zīmēm mostas, un, klau, pa virtuvi kāds jau staigā, cep olas, šķiņķi, vāra kapiju… Sabiedriskās TV uzraugi, NEPLP kantoris izvēlēsies vadību konkursā “TV vimpelis meklē īpašnieku”, un var piekrist, ka šis ceļš ved pa garu, tumšu gaiteni, tomēr kaut kur tālumā spēlē klavieres. Kaktos turpretī ir šņākšana, ka posteņu izgādāšanai pietiekot ar iespaidīgiem politiskiem sakariem, un nudien – izduksēti daži pārāk veci paziņas. Tomēr cilvēkiem, kuri asarām acīs uztraucas par “angažētību” un “profīšu aizvākšanu”, jāsaka – nākamreiz kotēsies gan Kleckins, gan Mamikins, gan citas līdakas, diemžēl pašlaik viņu saites ar varu ir atslābušas. Visvairāk trūkst vārdu, lai paustu jūtas, kā tika ignorēts bij. “Delnas” šefiņš Putnis, taču vēlēsim viņam vīrišķību cīņā ar sāpēm. Putņa TV zvaigznes karjera ievilkās ne ilgāk par sapīšanos dzeltenā kleitā, taču – neatsveramā pieredze, bravūra un ambīcijas, kas pārņem Minhenē padzīvojušus vīreļus, – nevajadzēja gan noraidīt konkursantu. Vājāks raksturs tādos brīžos vēlas mirt, taču varonis dodas meklēt taisnību uz tiesu. Cerams, tur atradīsies krampīgi vīri, kas aizvērtas durvis taranējošo zostēviņu paņems aiz visām četrām un, laizdami lejā pa trepēm, parādīs, kā Putnis lido.

Par astoņiem atlikušajiem kandidātiem jāmin, kurš vairāk biezpiena ēdis, kurš mazāk. Viņi šķiet patīkami jauni cilvēki, kas nolēmuši, ka derētu nodarboties ar kādu amatu.

Tjarves kungs konkursā iemaldījies nevis kā “sorosītes vīrs”, bet kā prof. Dimanta koju istabiņas biedrs. Tas, manuprāt, ir augstvērtīgs info visiem, kas norauj maskas konkursa žulicībām. Summējot, kas tur ļauns, ja trīs pretendenti kādus gadiņus vadītu LTV valdi? Skatītāju maksimumam tāpat augstākā reitingā būs mēnesnīca un meitene pretējā nama logā. Cilvēki gaida pirmās jaukās pavasara dienas, nevis štrunta ģenerāldirektoru. Kad vērs vaļā nelielo NEPLP gatavoto tīkstoklīti (42 milj.), kad vēlēs superlielvaru, apvienotā medija galvu, tad gan meklēsim adatas siena kaudzē.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+