×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
6. decembris, 2016
Drukāt

TV žurnālists un producents Edgars Zveja Latvijā met makšķeri krūmos un pārceļas uz Spāniju (19)

Foto - LetaFoto - Leta

Televīzijas žurnālists un producents Edgars Zveja (52), starp citu, slavenā Operetes teātra aktiera un populārā dziedātāja Edgara Zvejas dēls, pretstatā daudziem, kas pēdējos gados atgriežas no tālēm Latvijā, šogad spēris drosmīgu soli un pārcēlies dzīvot uz Spāniju. Turklāt uz vienu no bagātākajām šīs valsts pilsētām – kūrortu Marvelju, kurā mīt aptuveni divi miljoni iedzīvotāji, no kuriem 30% ir ārzemnieki. Starp tiem arī 200 latvieši.

Kā žurnālam „Privātā Dzīve” atklāj Edgars Zveja, jau pēdējos trīs gadus viņš regulāri devies uz Spāniju strādāt dažādus darbus, kas saistīti ar tūrismu un makšķerēšanu. Tiesa, spāņu valoda šajā laikā tā arī neesot apgūta, jo pārsvarā sanācis būt latviešu un krievvalodīgo sabiedrībā. Jau savulaik Zveja dažās intervijās ir atzinis, ka ir kosmopolītisks cilvēks un varētu dzīvot jebkur, tādēļ lēmums pamest Latviju ir bijis pārdomāts – parūpēties par sevi un savām vecumdienām, necerot, ka Latvijā kaut kas uzlabosies.

Kā vēsta „Privātā Dzīve”, Spānijā Zveja darbošoties foto un video jomā, kurā viņš ir atzīts profesionālis ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi (veidojis auto-moto raidījumus, ceļojumu seriālus un makšķerēšanas raidījumus) un turīgiem cilvēkiem kādā latviešu kompānijā tirgošot nekustamos īpašumus.

Vietā, kur dzīvokļu īres cena ir no 700 līdz pat 10 tūkstošiem eiro mēnesī, šobrīd dzīvokli īrē arī Zveja, tiesa, neatklājot par kādu summu. Viņš gan atzīst, ka tur mitinās viens un brīvs, bet cer, ka tuvākajos gados uz Spāniju pārvilinās arī bērnus.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Samaksāt uzturlīdzekļus visiem ārlaulības bērniem,ja viņu mātes to pieprasīs.
  Atbilde: Ir saņēmušās drosmi un pieprasīs. jau procesā.

 2. Dēls,šķiet,pat nenojauš,cik māsiņu un brālīšu tētis viņam sagādājis…Un jākaunas būtu tam,kurš par saviem bērniem neliekas ne zinis.Būs smagi un daudz jāstrādā,lai samaksātu uzturlīdzekļus visiem ārlaulības bērniem,ja viņu mātes to pieprasīs.Lai tik pumpē muskuļus Zveja!

 3. Tad tas vairs nav Edgars Zveja , bet – Edgar Pesca.

  Pescador, que dejó la tierra natal, la casa del Padre

 4. Marbellu (Marbelju)? Bagātākais no tā viedokļa, jo pilns ar jahtām, un pareizāk sakot puerto banjus netālu no Marbeljas. Mājas var atrast apkārtnē arī par 600 eur/mēn. Un nemīt Marbeljā nekādi 2 milj. labi ja būs 200-300 tk.

  • Marbellā ir kruta, tas tiešam ir iecienīts krievu vidū, aizbraucot uz piemēram Malagu, turvairs anv tādas kustības. Bet marbelā ir svarīgi ietusēt ar vietējiem krieviem, tas, gan.

 5. Es viņu nekad nopietni neņēmu,tāds blandoņa-muldoņa vien bija,lai tik brauc projām,jo Latvijai no viņa nekāds jau tur pienesums,labums nebija,ja nu vienīgi tie daudzie bērni kuri ir laisti pasaulē arī ar viņa līdzdalību:))))

  • Tie ir tikai 3 bērni. Un es nebrīnītos, ja tu nebūtu auglīgs. Un tu kasieris gan jau. Kuram tadus vajag. ? Āaa man piemājas veikalā trūkst. Nāc piestrādā. Būs LABUMS, PIENESUMS Latvijai.

 6. lieliski- pareizs lemums///IZDZIVOS KAS AIZBRAUKUSI//////

 7. Ka tikai pietiktu līdzekļu Zvejam,ja jau nolēmis VISUS savus bērnus aicināt pie sevis uz Spāniju. Vairākas laulības,pietiekami daudz bērnu no sievām un ne tikai… Lai nu izdodas! Galvenais,lai kāds netiktu piemirsts. HA,HA…

  • ALKAHOLS TUR LĒTS

  • 3 bērni. Debils ?

  • Izcili muldētāji un zinātāji komentāros, drebošiem pirksteļiem sarakstījuši dezinformāciju, tagad kaifo no savām muļķībām. Pat nedusmojos, jums tā jau nav viegli dzivot ar krupi sirdī, tā arī iznīksiet.
   Visiem gaišajiem cilvēkiem, liels paldies par laba vēlējumiem, tas noder, jo darbība, kuru veicu nav no vieglajām. Paldies arī gaišajiem cilvekiem, kuri mani atbalsta šeit. Nekur nepazūdu, tikai attālinos uz nenoteiktu laiku

   • Edgar.Tu labi tos troļus atšuji…turpini darboties…zinu ka Tev organizatora spējas visu nopietni salikt pa perimetru ir,tā kā darbojies,stāsti visu ko tur piedzīvo. Skatīsimies un salīdzināsim prioritātes….turies…..

  • Pilnībā piekrītu tētim.
   Ja nezini, nerunā. Kauns par tādiem cilvēkiem. Un paši baigi laimīgi par to, ko saka.
   Kā man vectēvs teica – Būt gudram ir tik viegli! Vienkārši iedomājies kaut ko stulbu, un tad to nepasaki. Bet nu šeit pierādās, ka ir pieauguši cilvēki, kuriem tāpat ir problēmas.

   • Redzi,kaunēties vajadzētu vīrietim,kurš saražojis ārlaulības bērnus un par viņiem nerūpējas.Tev,dēliņ,varbūt pat prātā neienāk,cik tādu māsiņu un brālīšu Tev plašajā pasaulē ir. Tētim būs ļoti dūšīgi jāstrādā,ja kāda no viņa bērnu mātēm,saņemsies pieprasīt uzturlīdzekļus no tēva. Tā gan…

  • Pilnībā piekrītu tētim.
   Ja nezini, nerunā. Kauns par tādiem cilvēkiem. Un paši baigi laimīgi par to, ko saka.
   Kā man vectēvs teica – Būt gudram ir tik viegli! Vienkārši iedomājies kaut ko stulbu, un tad to nepasaki. Bet nu šeit pierādās, ka ir pieauguši cilvēki, kuriem tāpat ir problēmas. Takā sadzēries jaunietis.

   • Kaunēties vajadzētu vīrietim,kurš sataisījis bērnus un neliekas par viņiem ne zinis.Varbūt Tu,dēliņ,pat nezini kurā Latvijas malā Tev māsiņa vai brālītis aug.Un,šķiet,ka nezini gan,ja jau te bārsties ar tādiem komentāriem. Tētim būs ļoti dūšīgi jāstrādā,ja visas viņa bērnu mātes kādā jaukā dienā sadūšosies pieprasīt alimentus. Tā lūk…

  • ja nezini tad nemuldi.apdirst jau citu ir viegli .tacu pirms runat par citiem katram ir jaskatas pasam uz sevi.un runajot par to bernu skaitu varu tev pateikt ka ar savu impotenci tev publiski nav ko lepoties.

Draugiem Facebook Twitter Google+