×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

TV3 jaunā šova vadītāja Ragaciema Agnese aicina pieteikties pārus, kuri ir gatavi iemīlēties vēlreiz (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamajā gadā TV3 skatītājus priecēs jauns attiecību šovs Patiesības spogulis, kuru vadīs Agnese Bērziņa jeb Ragaciema Agnese. Agnesei šī ir pirmā pieredze kā TV raidījuma vadītājai, un viņa to uztver kā lielu piedzīvojumu, kur pati var apgūt daudz ko jaunu un interesantu, vienlaikus darot to, ko prot vislabāk – palīdzot cilvēkiem atklāt sevi: “Man ir interesanti, varu apgūt kaut ko jaunu. Redzu, ka realitātes šovi tiešām ir realitātes šovi.”

“Es piekritu piedalīties šajā projektā, jo jau gadiem strādāju ar cilvēkiem, un tēma, ar ko visbiežāk cilvēki pie manis vēršas, ir attiecības. Attiecības ir galvenā joma, kas mums ir jārisina. Es rīkojos pēc izjūtas, un izjūta man teica, ka šim raidījumam ir perspektīva,” par dalību šovā stāsta vadītāja Agnese Bērziņa. “Es mīlu cilvēkus tādus, kādi tie ir. Tātad – pēc būtības. Un pēc būtības katrā cilvēkā ir labākā viņa versija. Diemžēl cilvēks visbiežāk neļauj izpausties savai labākajai versijai. Šis šovs ir iespēja ieraudzīt sevī labāko versiju un to iemīlēt.”

Pāri, kuri tiks izvēlēti dalībai TV3 jaunajā šovā, dosies uz Vitalitātes akadēmiju. Tur trīs nedēļu garumā abiem būs iespēja gan piestrādāt pie attiecību pilnveidošanas, gan ļauties skaistuma procedūrām un uzlabot savu fizisko formu. Un tas viss, protams, bez maksas! No pāra nepieciešama vien tikai vēlme un drosme piedalīties, jo paskatīties uz sevi no malas varbūt dažreiz nemaz nav tik viegli, bet ļoti vērtīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Labdien .Loti interesants šovs , ari mēs vēlētos piedalīties .

  2. Kur var pieteikties un kadi nosacījumi?

  3. Mēs arī labprāt piedalītos šajā šovā

  4. Labdien.
    Vėlamies pieteikties šovā Patiesības spogulis.

Draugiem Facebook Twitter Google+