×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
16. janvāris, 2014
Drukāt

TV3 jaunumi


Foto - LETAFoto - LETA

TV3 mikrofons.

TV3 meklē 
dalībnieces 
jaunam 
raidījumam 
”Iepirkšanās 
pavēlnieces”!

Februāra sākumā pie TV3 skatītājiem nonāks jauns un Latvijā vēl nebijis raidījums “Iepirkšanās pavēlnieces”, bet līdz tam tiek meklētas dalībnieces. Uz atlasi jo īpaši tiek gaidītas visas sievietes, kuras nesatrauc iepirkšanās drudzis, kuras ir pārliecinātas par savu stila izjūtu un nebaidās būt drosmīgas un riskēt.

Jaunais TV3 raidījums “Iepirkšanās pavēlnieces” būs aizraujoša sacensība, kurā aicināta piedalīties ikviena daiļā dzimuma pārstāve, kura rūpējas par savu ģērbšanās stilu un izskatu. Jo īpaši jaunā raidījuma atlasē tiek gaidītas sievietes, kuras labprāt dodas uz veikalu meklēt jaunu apģērbu, kurām patīk spoguļoties un piemērīt visu, ko ieraugot acis iemirdzas. Tāpat “Iepirkšanās pavēlnieču” dalībnieču atlasē tiks gaidītas visas, kuras aizrauj ne vien iepirkšanās, bet kurām arī patīk lietot dekoratīvo kosmētiku, lai izskatītos skaistas ikdienā un svētkos. Izmantojiet iespēju un piesakieties jaunajam TV3 raidījumam “Iepirkšanās pavēlnieces” jau 19. janvārī 13.00 t/c “Galleria Riga” vai TV3 mājas lapā www.tv3.lv.

Būs karsta 
vasara ar seriālu 
”Viņas melo labāk”


Jau vairākkārt publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka TV3 ēterā varētu atgriezties aizvadītajā vasarā iecienītā seriāla “Viņas melo labāk” jaunākā sezona. “Latvijas Avīzei” tapis zināms, ka darbs pie seriāla otrās sezonas pamazām atsākas un jau februāra otrajā pusē varētu norisināties pirmās filmēšanas. Jaunajā sezonā gaidāmi spraigi un negaidīti notikumi, kaislīgas savstarpējās attiecības un arī jaunu aktieru pievienošanās. Plašāka informācija gan pagaidām netiek atklāta, TV3 skatītājiem atliek apbruņoties ar pacietību un gaidīt jaunas ziņas un, protams, paša seriāla atgriešanos zilajos ekrānos.

“TV3 Play” – arvien 
populārāks!


Jau sešus gadus MTG TV raidījumus var skatīties internetā, savukārt no 2010. gada septembra skatītāji atpazīst atsevišķu videoplatformu www.tv3play.lv. Pašlaik “TV3 Play” piedāvājums ir ļoti plašs un ikvienam ir iespēja tur skatīties iecienītos seriālus, raidījumus un šovus no vairāk nekā astoņiem televīzijas kanāliem, tajā skaitā TV3, LNT, TV6, TV5, Kanāla 2, 3+, “Viasat Sport Baltic” un citiem. “TV3 Play” ir ērti pieejams ikvienam, tas ir bez maksas un bez reģistrācijas. Šis videoportāls sniedz ievērojamas priekšrocības, jo iemīļotajām pārraidēm var sekot līdzi sev ērtā vietā un laikā, tajā skaitā arī mobilajās ierīcēs.

Iedziļinoties sīkāk “TV3 Play” piedāvājumā, portālā var noskatīties vairāk nekā 40 dažādus raidījumus, dokumentālās filmas un pat tiešraides. Kā liecina pieejamie dati, jo īpaši iecienīts skatītāju vidū ir saturs bērniem, kā arī ziņu un sporta notikumu tiešraides. Dažādās multiplikācijas filmiņas ļauj vecākiem izvēlēties bērnam piemērotāko izklaidi, piemēram, “Mans mazais Ponijs”, “Jautrie vilcieniņi”, “Transformeri”, “Beibleidi”, savukārt sporta fani uzticīgi seko līdzi Kontinentālās hokeja līgas spēļu labākajiem momentiem. Tāpat “TV3 Play” ir pieejami dažādi ziņu raidījumi un pētnieciskas dokumentālās filmas “Latvijas faili”, arī seriāli – “UgunsGrēks”, “Viņas melo labāk”, “Ēnu spēles”. Piemēram, izmeklējošās žurnālistikas raidījums “Nekā personīga” veido speciālu video blogu, kas tiek rādīts tikai “TV3 Play” lapā.

2013. gada ievērojamākais jauninājums tehnoloģiju jomā bija mobilā aplikācija “TVplay”, kas televīzijas satura pieejamību padarījusi vēl plašāku. Tagad ikviens interesējošajām programmām var sekot līdzi savā telefonā, lai kur arī pats atrastos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+