×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
4. jūlijs, 2014
Drukāt

TV3 meklē dalībniekus jaunam raidījumam un kopīgi gādās mājas suņiem no patversmes (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ik dienu jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 Latvijas dzīvnieku patversmēs esoši suņi un kaķi. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties. TV3 vēlas aicināt pieteikties visas Latvijā dzīvojošās ģimenes, kuras ir pārliecinātas, ka vēlas uzņemties rūpes par četrkājainu draugu – suni no patversmes. Aizpildiet pieteikuma anketu www.tv3.lv jau tagad un gaidiet jauno raidījumu drīzumā kanālā TV3!

TV3 vēlas pievērstu sabiedrības uzmanību situācijai Latvijas patversmēs un mudina cilvēkus uzņemties atbildību par dzīvniekiem tajās. TV3 aicina atsaukties visas Latvijas ģimenes, kuras ir gatavas uzņemties rūpes par suni no patversmes, un pieteikties jaunam televīzijas projektam Suns meklē mājas. Svarīgākais nosacījums – ģimene vēlas pieņemt iemītnieku, veltīt savu laiku pastaigām un rūpēm par viņu. Pareizo izvēli palīdzēs veikt raidījumā Suns meklē mājas pieaicinātie speciālisti, kuri ar dažādu uzdevumu un piedzīvojumu palīdzību saimniekiem palīdzēs iepazīt suņus, izprast to raksturu un uzvedību. Piesakieties raidījumam Suns meklē mājas, kurā ikvienai Latvijas ģimenei ir iespēja satikt savu sen gaidīto suni!

Suņa veiksmes stāsts
TV3 Ziņu vadītāja Kristīne Anže aicina nepalikt malā un dalās kādā sirsnīgā atgadījumā no savas bērnības: „Cik atceros, tad man vienmēr apkārt ir bijuši dzīvnieki. Manās lauku mājās allaž ir dzīvojuši kaķi, kuri ir paši pieklīduši vai tikuši atrasti. Taču ļoti spilgti man atmiņā palicis kāds aizkustinošs bērnības notikums. Reiz vēlā rudenī, lietainā un drēgnā dienā, dzīvojoties pa lauku, dzirdēju dīvainu skaņu, kas nāca no kaimiņu biešu lapu čupas. Devos turp un atradu mazu, nosalušu un smilkstošu melnu sunīti. Pateicoties tam, ka es viņu paņēmu uz rokām un atvedu uz mājām, izdevās izglābt viņa dzīvību. Uzticamāka, mīļāka un gudrāka par šo sunim mūsu lauku mājās vairs nav bijis. Arī tagad, kad atkal izlemšu kļūt par suņa saimnieci, noteikti došu mājas kādam pamestam dzīvniekam.” K.Anže uzsver, ka ir svarīgi, lai atrastos laiks dzīvniekam, kā arī tiktu atvēlēta pietiekami plaša telpa, pa kuru brīvi pārvietoties četrkājainajam cilvēka draugam.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vai tiešam ņirgāšanās par pieradinātime dīvniekiem ir jākļust par TV ekrānu “sirsnīguma seju”???
    Pūloties samaklēt kaut vienu racionālu izskaidrijumu, ārpus komercijas rāmjiem, man praktiski neidevās neko atrast. Paliek tikai viens jautājums: Kutrp mēs ejam????????

  2. Visam iepriekš rakstītajam piekritu.Ļoti nežēlīgs šovs.Kur skatās dzīvnieku aizsardzības biedrība?

  3. Vai tiešām Jums šķiet, ka šovs “Suns meklē mājas” ir sirsnīgs? Vai kāds ir padomājis arī par to cik ļoti tiek nodarīts pāri suņiem, kuri netiek paturēti. Vai tiešām šova veidotāji domā, ka ar šādu cietsirdīgu attieksmi viņi iežēlinās šova skatītājus. Manuprāt, dot suņiem cerību, būtu tas pats, kas paņemt no bērnu nama 5 bērnus paspēlēties un atkal atdot atpakaļ, kāpēc tad ar bērniem tā netiek darīts. Šis šovs ir pilnīgi nepārdomāts, šova veidotājus būtu jāsoda par nežēlīgu attieksmi pret dzīvniekiem!!!

  4. Pilnīgi piekrītu. Menniku pašu varētu padalīt, piemēram, pāris vīriešiem uz pāris dienām un kurš tad viņu izvēlēsies, pie tā viņa paliktu. Diez, kā patiktu?

  5. Ļoti nežēlīgs raidījums manā skatījumā. Salīdzināt varētu ar bērniem – piecus bērnus iedod audžuģimenē, kura izvēlas, kuru paņemt!!!! Skumji…

Draugiem Facebook Twitter Google+