Kultūra
Teātris un kino

TV3 būs jauns latviešu seriāls. Atsakās no “Svešās sejas”0

Publicitātes foto no skaties.lv

Kopš pērnā gada rudens TV3 skatītāji darbadienu vakaros var sekot līdzi notikumiem un kriminālajām kaislībām Muižnieku ģimenē, kā arī galveno varoņu savstarpējām attiecībām un ģimenes vērtībām seriālā “Svešā seja”.

“Tomēr visiem stāstiem reiz pienāk beigas, tāpēc maijā no šiem varoņiem atvadīsimies, lai jau drīzumā sagaidītu jaunus,” pavēstījusi televīzijas kompānija.

Pašmāju seriāls “Svešā seja” savu pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada 18. septembrī, un sākotnēji seriāla sižetiskās līnijas centrā savijās stāsts par plastisko ķirurģiju un netīro biznesu, noklusētu patiesību ģimenē, kā arī mīlestību un cerību. Turpretim otrā sezona savu ceļu pie skatītājiem uzsāka ar lielām rokādēm seriāla galvenajā vēstījumā, lielāku uzmanību pievēršot galveno varoņu savstarpējām attiecībām, akcentējot mīlestību un ģimenes vērtības, kā arī humoram, bet kriminālo sižeta līniju atstājot otrajā plānā.

17.maijā noslēgsies seriāla “Svešā seja” 2. sezona. Kanāls TV3 ir pieņēmis lēmumu, ka seriāla uzņemšana netiks turpināta.

“Viena seriāla stāsts ir izstāstīts, taču mums skatītājiem ir divas ziņas. Pirmā – jau 21.maijā atklājam iemīļotā seriāla “Viņas melo labāk” jauno sezonu. Otrā – esam sākuši strādāt pie jauna ikdienas seriāla koncepta un būsim ļoti prasīgi attiecībā uz jaunā seriāla kvalitātes kritērijiem,” saka “All Media Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena.

Jaunais seriāls tiks veidots, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm, – meklēts saistošs un aktuāls stāsts, turpināsies pašmāju aktieru piesaiste un seriālu filmēs nevis studijā, bet gan reālā vidē.

Kompānijas “Kantar TNS” dati liecina, ka skatītākais kanāls martā bija TV3, kuram veltīti 10,2% no kopējā TV skatīšanās laika.

“Svešā seja” martā sasniegusi 113 tūkstošu lielu auditoriju.

LA.lv