×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
27. novembris, 2016
Drukāt

TV3 šova “Izklausies redzēts 3” finālā triumfē Dināra Rudāne

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc desmit nedēļu ilga maratona svētdienas vakarā ar Dināras Rudānes uzvaru, saņemot 44 % visu skatītāju zvanu balsu un izpildot Vitnijas Hjūstones leģendāro dziesmu no filmas “Miesassargs” – “I Will Always Love You” – noslēdzās TV3 šovs “Izklausies redzēts”. Balva 5000 eiro apmērā līdz ar to tiks lieliem un maziem zvēriņiem dzīvnieku patversmē “Ulubele”. Dināra Rudāne saņēma arī speciālbalvu – “Spožākais vokāls”.

Otrajā vietā saņemot 38% skatītāju balsu un finālā izpildot Mailijas Sairusas dziesmu “Wrecking ball” ierindojās Ieva Sutugova. Viņa arī speciālbalvas “Daudzveidīgākās pārvērtīas” ieguvēja. Savukārt trešajā vietā, izpildot dziesmsu “Let It go” no filmas “Frozen” un saņemot 19 % skatītāju balsu ierindojās Rūta Dūduma.

Jāteic, ka pie speciālbalvām tikai itin visi astoņi šova dalībnieki. Normunds Pauniņš tika atzīts par drosmīgāko dalībnieku, bet Mārtiņš Ruskis par kustīgāko dalībnieku. Kā visprecīzākais pārvērtību meistars tika nominēts Dzintars Čīča ar nepārspējamo Stīvija Vondera tēlojumu, par vislatviskāko tēlojumu atzinību saņēma Jana Key par Aijas Kukules atveidoju dziesmā “Dāvāja Māriņa”, bet par vislabāko šovu tika atzīti Emīla Kivlenieka priekšnesumi. Viņš arī saņēma portāla Skaties.lv skatītāju simpātiju balvu – sniega dēli – ar vairāk nekā 16 000 balsīm.


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+