Apbrīno

TV3 šovā “X Faktors” noskaidroti finālisti; pirms galvenās cīņas izstājas “Tautumeitas” 0

Publicitātes foto

Aizvadīts viens pozitīvs, košs un enerģisks “X Faktora” pusfināls un vairs tikai pāris dienas atlikušas līdz lielajam finālam! Tajā par uzvaru un pirmā Latvijas “X Faktora” godu muzikāliem spēkiem un dziesmām mērosies vienīgais stiprais dzimums Arturs Gruzdiņš no Rūjienas un divas daiļavas – Līga Rīdere no Cēsīm un Adriana Miglāne no Bauskas! Atbalstiet savu “X Faktora” favorītu un baudiet lielisku vakaru jau šo svētdien, 3. decembrī, plkst. 20.20 TV3!

Šova “X Faktors” pusfinālā visi pretendenti rādīja, ko māk un spēj – enerģija kūsāja, dziesmas prasmes tika atspoguļotas vairāk nekā lieliski, arī fantāzijas lidojums sasniedza augstus apvāršņus! Svētdienas vakara izskaņā žūrijai tradicionāli bija jāpieņem lēmums par to, kuram uz strīpas palikušajam pretendentam – grupai “Tautumeitas” vai Adrianai Miglānei – jāatstāj šovs. Veikt izvēli bija ļoti grūti, īpaši, Intaram Busulim, jo tieši viņa rokās bija abu pretendentu tālākais liktenis šovā. Busulis lēma, ka finālā par uzvaru jācīnas Adrianai. Jau 3. decembrī noskaidrosim, kurš no trim pretendentiem: Arturs, Līga vai Adriana kļūs par Latvijas “X Faktora” pirmā sezonas uzvarētāju, bet līdz tam vēl nedaudz satraukuma, neziņas un prieks par kopā būšanu ar visiem finālistiem!

Atskats uz pusfinālu
Pusfinālu atklāja Arturs ar “Hurts” dziesmu “Stay”, tad sekoja “Tautumeitu” uznāciens, kurā grupas dalībnieces izpildīja Serdžio Mendeza (Sergio Mendez) un “Brasil 66” dziesmu “Mas Que Nada”, pēc tam uzstājās Līga ar “Turaidas roze” dziesmu “Svētku diena”, bet pirmo apli noslēdza Adriana ar Britnijas Spīrsas (Britney Spears) dziesmu “Baby one more time”. Otrajā pretendentu uznācienā Arturs izvēlējās izpildīt Imanta Kalniņia dziesmu “Elpo”, bet “Tautumeitas” ar dziesmu “Neviens mīļi tā nebrauca”. Līga uzrunāja ar kantrī mūzikas leģendas Dollijas Pārtones (Dolly Parton) dziesmu “Jolene”, savukārt Adriana izpildīja Jāņa Stībeļa dziesmu “Tikai Tev”.

Busuļa un Sējāna pārsteigums
“X Faktora” pusfinālā lielisku pārsteigumu bija sagādājuši arī žūrijas pārstāvji un mentori Intars Busulis un Reinis Sējāns, kuri pirmo reizi savā mūzikas karjerā debitēja kā duets. “X Faktora” pusfinālā pirmatskaņojumu piedzīvoja abu mentoru kopdarbs – dziesma “Tu esi labākais”, kuras vārdu autors ir Jānis Šipkēvics no grupas “Instrumenti”, bet mūzikas autori – Busulis un Sējāns. “Paldies cīņu biedram Jānim Šipkēvicam, kurš mūsu abstraktās tekstu drupačas salipināja īstenā dzejolī. Un, jā, bez Laura Bergmaņa uzsaukuma “Tu esi labākais!” dziesmai nebūtu ne nosaukuma, ne piedziedājuma. Paldies, Lauri! Tu esi labākais,” teic Sējāns.

Galerijas nosaukums

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Dzejniece Māra Zālīte atgūstas pēc traumas: tiku nolikta pie vietas…
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Harijs oficiāli atzīts par populārāko karaliskās ģimenes locekli
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latviešu mūziķi Marina Rebeka un Andrejs Osokins dzirdami radio BBC
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.lv
Latvijā
Vējonis nāk klajā ar paziņojumu, kā rīkosies turpmāk
1 stunda
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Bordāns runājis ar Vējoni. Kad gaidāms nākamais solis?
28 minūtes
LE
LETA
Veselam
Čakša: Rezidentu darba legalizēšana NMPD ir ļoti svarīga
56 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Irina Maligina savas “Olainfarm” akcijas nodod Igaunijā jaundibinātam uzņēmumam
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Simto jubileju svin dienu pirms valsts svētkiem. Ko Velta novēl Latvijai un valdībai
1 stunda