U-18 hokejisti tikai galotnē piekāpjas Zviedrijai 0

Latvijas U-18 hokeja izlase pasaules čempionāta augstākās divīzijas turnīra trešajā spēlē svētdien ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) sīvā cīņā piekāpās Zviedrijas vienaudžiem.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Šajā mačā pirmā 26.minūtē vadībā izvirzījās Zviedrija, kad precīzi meta Matīass Kalins, bet trešās trešdaļas sākumā izlīdzinājumu panāca Ričards Kondrāts.

Neizšķirts saglabājās gan tikai nepilnas divas minūtes, kad zviedriem vadību atguva Fīlips Fošbergs. Cīņas turpinājumā Latvija divas reizes ieguva iespēju spēlēt vairākumā, bet atkal vārtus guva tieši Zviedrija, kad pēdējā minūtē Elīass Lindholms ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Sīva cīņa šajā mačā bija, neskatoties uz zviedru ievērojamo pārvaru metienu attiecībā – uzvarētāji Latvijas izlases vārtsargu Ivaru Punnenovu apdraudēja 41 reizi, bet Latvija izdarīja 21 metienu.

Kā ziņots, turnīra pirmajā spēlē ceturtdien Latvija ar rezultātu 1:6 kapitulēja spēcīgajai Krievijas izlasei, bet otrajā cīņā ar 4:2 uzvarēja Šveices vienaudžus. Šī Latvijas U-18 hokejistiem bija pirmā uzvara pamatlaikā pasaules čempionātu augstākajā divīzijā vēsturē.

Savukārt Zviedrijas komanda pirmajās turnīra spēlēs ar 8:1 sagrāva Vāciju un ar 7:2 – Šveici.

Vēl Latvijas izlase apakšgrupā pirmdien sacentīsies arī ar Vāciju.

Pēc šī mača B grupas kopvērtējumā Zviedrija ar deviņiem punktiem trijās spēlēs nostiprinājās līderpozīcijā. Krievijas, Latvijas un Vācijas izlases iekrājušas pa trim punktiem, tomēr latvieši aizvadījuši par maču vairāk, bet Šveice pagaidām cīnās bez punktiem.