U-19 futbola izlase Granatkina turnīru noslēdz ar dramatisku uzvaru 0

Latvijas U-19 futbola izlase Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notikušajā Sadraudzības kausa izcīņā ierindojās 11. vietā, vēsta Latvijas Futbola federācijas preses dienests.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Es mazliet samulstu, kāpēc rentgens rokai, bet man jāizģērbjas!” Sieviete dalās pieredzes stāstā par radiologa apmeklējumu 17

Otrdien Latvijas izlase ar 2:1 uzvarēja Azerbaidžānas vienaudžus, turnīru noslēdzot 11.vietā.

Latvijas izlases spēles rezultātu 12.minūtē atklāja Alekss Regža, kurš pa kreiso malu iegāja pretinieka soda laukumā un sita precīzi vārtu apakšējā stūrī. Tomēr vēl līdz pirmā puslaika beigām pretinieks spēja panākt izlīdzinājumu – 1:1. Uzvaras vārtus 90. minūtē mūsu komandas labā guva uzbrucējs Valērijs Šabala. Pēc stūra sitiena tālajā malā saņemot bumbu, “Skonto” uzbrucējs raidīja to jau tukšos vārtos.

Oļega Blagonadeždina vadītā komanda četrās spēlēs Valentīna Granatkina turnīrā iepriekš piedzīvoja zaudējumus pret Čehiju, Turciju un Grieķiju.

Par turnīra uzvarētājiem otrdien kļuva Itālijas jaunie futbolisti, kas finālspēlē pārliecinoši ar rezultātu 4:0 pārspēja Somijas futbolistus.