U-19 izlasei trešā neveiksme 0

2013. gada Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlase zaudēja visās trīs spēlēs, pēdejā no tām otrdien ar 3:5 (1:2) Izraēlas vienaudžiem.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 65

Rezultatīvajā spēlē Latvijas jauniešus 4. minūtē vadībā izvirzīja Kaspars Svarups. Pēc tam mūsējie zaudēja četrus vārtus pēc kārtas, 67. un 79. minūtē Igors Barinovs samazināja rezultātu līdz 3:4. Tobrīd Latvijas izlase jau bija palikusi mazākumā un spēles beigās ielaida arī piektos vārtus.

Vladimira Babičeva vadītā Latvijas U-19 izlase zaudēja arī pirmajās divās kvalifikācijas turnīra spēlēs – 0:2 pret Portugāli un 0:6 pret Franciju.