Foto – LFF.LV

U-19 izlasei vēl viens sausais zaudējums 0

Latvijas U-19 jauniešu futbola izlase sestdien piedzīvoja otro “sauso” zaudējumu Portugālē notiekošā 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ietvaros. Latvijas futbolisti ar rezultātu 0:6 (0:1) kapitulēja Francijas vienaudžiem.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

Pirmos vārtus Latvijas izlase zaudēja mača astotajā minūtē, taču pirmajā puslaikā precīzu sitienu vairs nebija. Izšķirošo pārsvaru Francija panāca otrā puslaika ievadā, kad desmit minūšu laikā guva trīs bezatbildes vārtus.

Kā ziņots, sacensību pirmajā kārtā Latvija ar 0:2 zaudēja mājiniekiem portugāļiem, bet Francijas vienība ar 2:1 pārspēja Izraēlu.

Turnīra pēdējā, trešajā, mačā Vladimira Babičeva vadītā Latvijas U-19 izlase otrdien tiksies ar Izraēlas valstsvienību.

Kopumā 2013.gada Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā piedalās 48 Eiropas komandas, kas izkārtotas 12 apakšgrupās. Sacensību elites kārtā iekļūs apakšgrupas divas labākās komandas, kā arī viena trešās vietas ieguvēja, kurai starp visām Eiropas čempionāta priekšsacīkšu kvalifikācijas turnīra 12 apakšgrupām būs labākie rādītāji pret savas grupas divām labākajām komandām.

Savukārt elites kārtas septiņu apakšgrupu uzvarētājas iekļūs Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas 2013.gada vasarā tiks aizvadīts Lietuvā.

Kā ziņots, kvalifikācijā šāgada Eiropas čempionātam Latvijas U-19 izlase pagājušā gada oktobrī nespēja pārvarēt pirmo kārtu, tomēr vēl līdz pēdējai spēlei uz to saglabāja ļoti reālas izredzes.

Zīmīgi, ka šogad Eiropas U-19 čempionāta finālturnīrs notika Igaunijā.

Latvijas U-19 futbola izlases sastāvs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā: