U-20 izlase sestā Eiropā, kadetes elitē 0

Latvijas U-20 vīriešu izlase Eiropas čempionātā izcīnījusi sesto vietu, U-16 kadešu izlase tikusi pie B divīzijas bronzas medaļām un ceļazīmes uz nākamā gada elites turnīru.

FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
“Citreiz pirms koncerta nepieciešams atgādināt ētiku un pieklājības etiķeti” – Madara Raabe vīlusies par koncertā Siguldā pieredzēto
Notriektā tautumeita 10

Latvijas U-20 izlase trenera Roberta Štelmahera vadībā jau bija sasniegusi šī becuma mūsu izlašu visu laiku labāko rezultātu, taču tas bija prasījis pārāk daudz spēka. Uz pēdejo spēli pret Vācijas vienaudžiem pēc vienas izlaistas spēles laukumā atgriezās Ojārs Siliņš, toties savainojuma dēļ malā palika mūsu uzbrukuma līderis Jānis Timma. Pirmo puslaiku latvieši turēja līdzi un pat uzvarēja, taču trešajā ceturtdaļā izlieto vairs sasmelt nebija ne spēka, ne laiks. Vācijas izlasei piektā vieta, Latvijai – sestā.

Latvijas U-16 kadešu izlasei nedēļas nogale Tallinā pagāja nezimirstamos pārdzīvojumos. Ceturtdaļfinālā ar Beātes Markānes tālmetienu astoņas sekundes pirms spēles beigām izrauta uzvara pār ukrainietēm; pusfinālā 0,9 sekundes pirms finālsvilpes no rokām izslīdējis fināls pret bulgārietēm un visbeidzot šodien pagarinājumā uzvarēta cīņa par bronzas medaļām un vietu A divīzijā. Treneres Mudītes Zanderes vadībā komanda izpildījusi galveno uzdevumu – atgriezusies elites grupā.

EIROPAS U-20 ČEMPIONĀTS ĻUBĻANĀ (SLOVĒNIJA)

Spēle par 5. vietu

Latvija – Vācija 63:80 (16:13, 32:31, 45:57). Bricis 16, Vītols, Siliņš pa 9, Misters, Brēmers pa 8, Bērziņš 5, Vītiņš, Čoders, Helmanis, Strazdiņš pa 2.

EIROPAS U-16 ČEMPIONĀTS, B DIVĪZIJA TALLINĀ (IGAUNIJA)

Spēle par 3. vietu

Latvija – Portugāle 42:35 (10:5, 24:14, 25:24, 33:33). Spīgule 13+11AB, Bergmane 9, P. Strautmane 8+10AB, Markāne 6, Štolce 4, Lūķe 2.