fibaeurope.com

U-20 izlasei EČ ceturtdaļfinālā zaudējums pret Serbiju 0

Latvijas U-20 jauniešu basketbola izlase Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla mačā piektdien ar rezultātu 65:74 (12:18, 17:11, 20:22, 16:23) zaudēja Serbijas valstsvienībai.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Līdz ar to tagad Latvijas izlase sestdien aizvadīs pusfināla cīņu par 5.-8.vietu, tiekoties ar Grieķijas vienaudžiem.

Aizvadītajā mačā Latvijas valstsvienībā rezultatīvākais ar 16 gūtajiem punktiem bija Jānis Timma, Artūrs Bricis izcēlās ar 15 punktiem, bet 12 punktus iekrāja Ojārs Siliņš.

Spēles ievadā cīņa ritēja līdzīgi, bet pirmās ceturtdaļas izskaņā Serbija veica nelielu izrāvienu un iekrāja sešu punktu pārsvaru – 18:12. Otrās ceturtdaļas sākumā serbi panāca desmit punktu pārsvaru, taču turpinājumā daudz sekmīgāk spēlēja Latvijas basketbolsti, kuriem izdevās panākt neizšķirtu 29:29.

Trešās ceturtdaļas pirmajās minūtēs Latvija pakāpeniski audzēja pārsvaru, kas vienu brīdi sasniedza septiņu punktu atzīmi (38:31), tomēr turpinājumā ar vairākām sekmīgām darbībām uzbrukumā un arī aizsardzībā izcēlās Serbijas basketbolisti, spējot izlīdzināt rezultātu, bet pēc trešās ceturtdaļas Latvija zaudēja ar 49:51.

Mača noslēdzošās ceturtdaļas sākumā rezultāts vēl auga līdzīgi, taču turpinājumā Serbijas izlase četru minūšu laikā veica izrāvienu 13:0 un iekrāja izšķirošo pārsvaru 72:58, ko latviešiem vairs nebija pa spēkam atspēlēt.