U-21 futbola izlase iekļūst Sadraudzības kausa pusfinālā 0

Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notiekošajā Sadraudzības Kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfināla spēlē trešdien Latvijas U-21 futbola izlase pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā pārspēja Irānu, iekļūstot sacensību pusfinālā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1, savukārt soda sitienu sērijā Latvijas valstsvienības labā vārtus guva Kirils Ševeļovs, Armands Pētersons, Artūrs Zjuzins un Rūdolfs Puķītis, bet lielisku sniegumu nodemonstrēja mūsu vārtsargs Artūrs Vaičulis, atvairot divus pretinieku sitienus.

Pirmā puslaika 10.minūtē Latvijas U-21 izlases rindās ar precīzu sitienu izcēlās Artūrs Karašausks, izvirzot vadībā mūsu komandu. Otrā puslaika sākumā Latvijas izlase palika mazākumā, savukārt spēles izskaņā Irāna spēja panākt izlīdzinājumu, tādejādi divcīņas uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā.