U-21 futbolisti zaudē Krievijai un Sadraudzības kausā spēlēs par trešo vietu 0

Latvijas U-21 izlase piektdien Sanktpēterburgā ar 1:2 zaudēja Krievijas vienaudžiem Sadraudzības kausa izcīņas pusfinālā, liecina soccerstand.com informācija.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Krievi izvirzījās vadībā ar 2:0 jau pirmajā puslaikā pirmos vārtus iesitot jau ceturtajā minūtē. 60. minūtē Latvijas komanda palika mazākumā pēc Borisa Bogdaškina noraidījuma, taču 89. minūtē Arturs Zjuzins guva vārtus.

Spēlē par trešo vietu svētdien holandieša Antona Jores vadītā Latvijas U-21 izlase tiksies ar Ukrainas U-21 izlasi, kas pusfinālā pēcspēles sitienos ar 5:3 pārspēja Baltkrievijas U-20 izlasi. Spēles pamatlaiks beidzās 1:1.