Apbrīno

“U2” sāks izlaist dziesmas no sava jaunā albuma “Songs of Experience” 0

Foto – Leta/Reuters

Īru rokgrupa “U2” trešdien laiž klajā pirmo dziesmu no jaunā albuma “Songs of Experience”.

Tomēr singls “The Blackout” nebūs albuma tituldziesma, kuras gods ticis “You’re the Best Thing About Me”, ko “U2” plāno izlaist 6. septembrī.

“Songs of Experience” ir “U2” 14. studijas albums un turpina 2014.gadā izlaisto albumu “Songs of Innocence”.

Grupa nolēmusi jauno albumu izlaist tradicionālākā veidā nekā iepriekšējo, kas tika nosūtīts pusmiljardam “iTunes” lietotāju visā pasaulē.

Lai arī ieraksts tika izplatīts par brīvu, daudzi lietotāji pauda aizkaitinājumu par albuma pēkšņo parādīšanos to personīgajā mūzikas ierakstu katalogā.

“U2” atklāja, ka lielākā daļa no dziesmām jaunajā albumā tika pabeigta jau pagājušajā gadā, taču viņi nolēmuši atgriezties pie darba pēc ASV prezidenta vēlēšanām, kurās par pārsteigumu daudziem uzvarēja republikāņu kandidāts Donalds Tramps.

“Lielākā daļa tika uzrakstīta 2016. gada sākumā, taču tagad, kam jūs piekritīsiet, pasaule ir citādāka vieta,” intervijā žurnālam “Rolling Stone” iepriekš šogad norādīja grupas ģitārists “The Edge”.

“U2” līderis Bono atsevišķā intervijā “Rolling Stone” sacīja, ka grupa arī mēģina samazināt albuma izmēru un nolēmusi atgriezties studijā, lai uzlabotu savu sniegumu.

LA.lv