Mobilā versija
Brīdinājums -1.5°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Sestdiena, 20. janvāris, 2018
21. februāris, 2014
Drukāt

“UB40” koncerts tiek pārcelts uz 31. maiju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ali Campbell performing live in concert at the Royal Albert Hall London, England - 03.04.08 Credit: (Mandatory): Stephanie Methven / WENN

Sakarā ar loģistikas sarežģījumiem, britu regeja grupas “UB40” koncerta norises laiks mainīts uz 31. maiju, un tas notiks Rīgas Kongresu namā. Grupa Latvijā ieradīsies 17 dalībnieku sastāvā, līdz vedot tieši viņiem pēc individuāla pasūtījuma radītus mūzikas instrumentus.

Britu regeja grupas “UB40” sākotnējie dalībnieki un dibinātāji pēc apvienošanās uzsākuši turneju, šonedēļ sniedzot pirmo koncertu Nigērijā. Paralēli tam, starplaikos atgriežoties Londonā, grupa studijā strādā pie jaunā albuma, kas būs unikāls atkalapvienošanās ieraksts. Jau ziņots, ka gadu mijā pēc vienas kopīgas uzstāšanās apvienojušies 3 galvenie grupas dalībnieki – solists Ali Campbell, taustiņinstrumentālists Mickey Virtue un vokālists, trompetists Astro, jauno sastāvu papildinot Ali pēdējo gadu grupas biedriem – pieredzējušiem mūziķiem.

Grupu pametušo dalībnieku atkalapvienošanās radījusi apjukumu fanos, jo praktiski šobrīd pastāv 2 grupas “UB40”, kas viena pret otru uzsākušas tiesvedību par nosaukuma izmantošanas tiesībām, turklāt abas devušās turnejā. Kopš 2008. gada septiņdesmito gadu beigās Birmingemā izveidoto grupu pa vienam pameta to dibinājušie dalībnieki, līderim Ali uzsākot solo projektu. Savukārt “UB40” rindas papildināja jauni dalībnieki, tajā skaitā, Ali Campbell brālis. Lūzuma punkts bija Astro aiziešana, veltot asu kritiku pamestajam projektam un tā jaunākajam albumam. Šai kritikai pievienojies arī Ali, kurš, atbildot uz viņa brāļa turpinātā vecā projekta pārstāvju paziņojumu par tiesvedības uzsākšanu, atbildēja, ka sods būtu jāsaņem viņiem par tik slikta regeja ierakstīšanu.

Iepriekš 28. februārī Rīgas kinostudijā plānotais koncerts notiks 31. maijā Rīgas Kongresu namā. To atklās pašmāju regeja projekts “Cannadis”, kurā apvienojušies Horens Stalbe un Milky Selecter. Visiem jau iegādāto biļešu īpašniekiem uz vietas tiks ierādītas vietas tādā pašā vai augstākā vērtībā, kā arī biļetes iespējams anulēt un saņemt naudu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+