Tehnika
Auto un moto

Ūdenī nolaista “Porsche” dizaina superjahta. Tas tik ir kuģītis! 16

Kuģubūvētava “Dynamiq” paziņosi par jaunumu, kas tiks prezentēts jahtu šovā Monako no 27. līdz 30. septembrī. Futūristiskā superjahta “Dynamic GTT 115”, un tās dizainu izstrādājusi “Studio F. A. Porsche”.

Greznā rotaļlieta maksā 13,9 miljonus eiro. Jahtas īpašnieki varēs atslābināties SPA baseinā, kas atrodas uz borta. Pusdienu zona iekārtota svaigā gaisā, bet uz apakšējā klāja izvietotas četras kajītes.

Iekšpusē ir plašs salons un tikšanās zonā, kur saimnieki un viesi varēs baudīt panorāmas skatu uz okeānu, pateicoties stikla logam no grīdas līdz griestiem.

Jahtas interjeru veidojuši itāļu firmas “Minotti” dizaineri, kuru darbus varēja skatīt arī filmā “Par 50 nokrāsām tumšāk”). Jahtā ir cēlkoksnes grīdas, marmora apdare, oglekļa šķiedras detaļas un ādas mēbeles. SPA baseins izvietots jahtas priekšējā daļā, bet pusdienu zona aizmugurē. Satriecošais kuģītis nolaists ūdenī Viaredžio, Itālijā.

Jahta dosies uz Monako uz ikgadējo jahtu izstādi. Kopumā tādas jahtas būs tikai septiņas, un tās priecēs savus īpašniekus ar unikāli komfortablu kuģojumu. Dzinēji ar 1650 zirgspēku jaudu nodrošinās maksimālu ātrumu līdz 21 mezglam.

Saistītie raksti

Jahta var uzņemt sešus pasažierus un sešus ekipāžas locekļus. Pēc ražotāju vārdiem “Dynamic GTT” paredzēta cilvēkiem, kuri ciena ātruma priekšrocības – gan tiem, kuriem patīk ātri auto, gan ūdens transporta faniem.

Galerijas nosaukums
LA.lv