Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. janvāris, 2015
Drukāt

Ūdens atkāpies no Ogrē iepriekšējās dienās applūdušajām teritorijām

Foto - ogresnovads.lvFoto - ogresnovads.lv

Ūdens Ogrē no iepriekšējās dienās applūdušajām teritorijām ir atkāpies, informēja pašvaldībā.

Ledus vižņu krāvums Ogres upes lejtecē ir sarucis. Pašvaldība ir novērojusi, ka šodienas laikā krāvums par pāris kilometriem kļuvis īsāks. Šobrīd tas stiepjas no Ogres HES līdz Ogres upes ietecei Daugavā.

Pašvaldība gan atzīst, ka aina mainās ik brīdi – dienas pirmajā pusē pie Ogres HES ūdens plūdis aumaļām, un ledus vižņi krājās tikai upes malās, savukārt pēcpusdienā ledus atkal sakrājies upes posmā virs HES aizsprosta. Izlaužoties cauri slūžām, ledus vižņi papildinās ledus krāvumu upes lejtecē.

Pašvaldība informēja, ka cilvēku un mantu evakuācija pagaidām nav bijusi nepieciešama. Pašvaldības policijas turpina strādāt diennakts režīmā, nepārtraukti apsekojot plūdu riska teritorijas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+