Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
28. maijs, 2016
Drukāt

Ūdens temperatūra dažās upēs sasniegusi plus 19 līdz 20 grādus; jūrā nav siltāks par 15 grādiem

Foto-LETAFoto-LETA

Ūdens temperatūra atsevišķās upēs sasniegusi plus 19 līdz 20 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Siltākais ūdens – 20,5 grādi – ir Lielupē pie Mežotnes. Ūdens Lielupē pie Slokas ir plus 18,9 grādus silts, pie Kalnciema – plus 18,5 grādus silts.

Ventā Kuldīgas pusē ūdens ir iesilis līdz plus 19,3 grādiem. Tikmēr, piemēram, Usmas ezerā ūdens ir plus 17 grādus silts.

Savukārt Gaujā Siguldas pusē ūdens ir plus 16,8 grādu silts, bet pie Valmieras ūdens temperatūra upē nepārsniedz plus 13,7 grādus.

Aiviekstes upē pie Aiviekstes HES ūdens ir plus 18,9 grādus silts, bet Lubānas novadā – plus 18,3 grādus silts.

Starp upēm aukstākais ūdens ir Vaivada upē Vidzemes pusē – plus 9,8 grādi un Rīvas upē Kurzemes pusē – plus 10,8 grādi.

Meteoroloģijas centra informācija liecina, ka jūrā pie Kolkas ūdens temperatūrai ir sasniegusi plus 15,1 grādu. Nedaudz vēsāks ūdens ir jūrā pie Mērsraga – plus 14,3 grādi, bet krietni vēsāks jūrā ūdens ir Rojas pusē – plus 8,7 grādi. Savukārt jūrā pie Ventspils ūdens temperatūrai ir sasniegusi plus 12,2 grādus.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+