Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
24. janvāris, 2014
Drukāt

Ūdensvada avārijas dēļ Mores skolā pa krāniem tek verdošs ūdens; atceltas mācības

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Šodien mācības atceltas Siguldas novada Mores pamatskolā, kur šorīt, iespējams, notikusi ūdensvada avārija, informēja Siguldas novada pašvaldībā.

Kā pastāstīja pamatskolas direktore Gundega Pētersone, patlaban pa visiem skolas ūdens krāniem tekot verdošs ūdens un tehniskie darbinieki cenšas noskaidrot notikušā iemeslus. Pēc pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistes Diānas Kondratenko teiktā, notikušais, visticamāk, saistīts ar ūdensvada avāriju.

Kondratenko norādīja, ka patlaban neesot iespējams prognozēt, vai mācības pamatskolā būs jāatceļ arī nākamajā nedēļā, jo viss būšot atkarīgs gan no ūdensvada bojājumu apmēra, gan noplūdušā ūdens postījumu apmēra skolas ēkai.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+