Latvijā
Rīga

Ūdensvads Vagonu ielā Rīgā ir salabots, drīzumā atjaunos satiksmi0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Artūrs Ķipsts

Rīgā, Vagonu ielā plīsušais ūdensvads šobrīd, pēc pulkst.12 ir salabots un satiksme tuvākajā laikā tiks atjaunota, tā aģentūrai LETA sacīja SIA “Binders” pārstāve Vita Noriņa.

Pēc avārijas vietas izpētes atklājies, ka ūdensvads nav pārrauts, rokot tranšeju, kā tika informēts iepriekš.

“Ūdensvads nebija pārrauts, bija sabojāts tikai viens topogrāfijā neatzīmēts ventilis, kas jau ir salabots,” sacīja Noriņa.

Ūdensvada avārijas dēļ šorīt, 17.aprīlī, uz laiku tika slēgta transportlīdzekļu satiksme Vagonu ielā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Līdz ūdensvada avārijas likvidācijas darbu pabeigšanai uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Ūdensvada avārijas likvidācijas darbi varētu noslēgties šovakar, prognozēja departamentā.

Pa dienu tika ziņots, ka ūdensvads Vagonu ielā otrdien pārrauts, SIA “Binders” darbiniekiem rokot tranšeju, aģentūrai LETA apliecināja “Binders” pārstāve Vita Noriņa, taču vēlāk atklājās, ka ūdensvads netika pārrauts – sabojāts bijis ventilis.

Viņa skaidroja, ka patlaban “Binders” pārstāvji kopā ar SIA “Rīgas ūdens” darbiniekiem apzina bojājuma un nepieciešamo remontdarbu apmēru. “Šķiet, ka bez ūdens piegādes palikusi viena dzīvojamā ēka. Centīsimies bojājumu novērst pēc iespējas ātrāk, vai to darīs “Binders”, vai arī pilnībā pārņems “Rīgas ūdens”, patlaban nevaru prognozēt. Tāpat nevar pateikt, cik ilgu laiku prasīs ūdensvada remonts,” sacīja Noriņa.

Saistītie raksti

SIA “Rīgas ūdens” pārstāvji aģentūrai LETA apstiprināja, ka Vagonu ielā notikusi ūdensvada avārija un pašlaik notiek situācijas apzināšana, kuras laikā konstatēts, ka ticis pārrauts 100 milimetru ūdensvads.

Vienlaikus “Rīgas ūdens” pārstāvji šobrīd atturējās prognozēt, cik ilgs laiks būs nepieciešams avārijas likvidācijas darbiem.

LA.lv