Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
31. oktobris, 2015
Drukāt

Ūdensvada remontdarbi Rīgā ieilgst; ūdens padevi atjaunos pakāpeniski

Foto-LETAFoto-LETA

Sakarā ar sarežģījumiem atsevišķu ūdensvada posmu atslēgšanā, ūdensvada remontdarbi Rīgā, Brīvības ielā atpaliek no plānotā darba grafika, taču šīs dienas vakarā pakāpeniski, kvartālu pēc kvartāla, ūdensapgāde tiks atjaunota, informēja SIA “Rīgas ūdens” Arturs Mucenieks.

Patlaban ūdensvada aizbīdņu nomaiņas darbos iesaistīts vairāk nekā 100 cilvēku. Pašlaik virzienā no centra, posmā no Miera ielas līdz Pērnavas ielai veidojas satiksmes sastrēgumi.

Remontdarbu laikā dzeramais ūdens ir pieejams no autocisternām. Informācija par autocisternu atrašanās vietām tiek aktualizēta SIA “Rīgas ūdens” mājas lapā. Tāpat mājaslapā pieejama arī aktualizēta informācija ar adrešu sarakstu, kurās remontdarbu laikā ir pārtraukta ūdensapgāde, kā arī ierobežota satiksme.

LETA jau ziņoja, ka ūdensvada remontdarbu laikā no vakardienas pārtraukta centralizētā ūdensapgāde Brīvības ielas posmā no Tallinas ielas līdz Gaisa tiltam, kā arī šim posmam pieguļošajos kvartālos, informēja SIA “Rīgas ūdens” preses pārstāvis Arturs Mucenieks.

Ūdensapgādi plānots atjaunot līdz šodienas beigām.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+