×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. janvāris, 2012
Drukāt

Ūdensvīri – jauna ceļa gājēji

aquarius222

Saule caur Ūdensvīra zodiaka zvaigznāju iet no 20. janvāra plkst. 18.10 līdz 19. februāra plkst. 8.18. Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem piemīt ass prāts un laba intuīcija. Radoši, gatavi uzņemties iniciatīvu un spēj būt jauna ceļa gājēji. Ūdensvīra zīmē dzimušajam ir laba humora izjūta, daudz talantu, bet nereti arī asa mēle. Viņš ir tiešs savos vārdos, kas dažkārt var radīt neveiklas situācijas. 


Ar Ūdensvīru nedrīkst runāt paaugstinātā tonī vai pavēles formā, jo tad viņš ignorē visu, ko esat teikuši, un visdrīzāk darīs tā, kā pats uzskatīs par vajadzīgu.

Ūdensvīram patīk pārbaudīt savus spēkus tur, kur citi baidās riskēt. Viņam vairāk interesē galarezultāts nekā pats process. Pēc dabas ātrs un apsviedīgs, necieš, ja citi tūļājas vai nevar pieņemt lēmumus. Prasīgs pret sevi un apkārtējiem. Galvenā pamatvērtība dzīvē ir kvalitāte. Nepatīk, ja kāds apšauba vai nenovērtē viņa godprātību un pūliņus. Draudzīgs, izpalīdzīgs un atbildīgs.

Ūdensvīra dzīvē svarīga loma ir ģimenei. Gatavs darīt visu, kas viņa spēkos, lai mīļajiem klātos labi, bet dažkārt ikdienas steigā kļūst neiecietīgs un ass pret tuviniekiem.

 

* No 20. līdz 31. janvārim dzimušie ir Gaisa stihijas Ūdensvīri – viņi lieliski spēj uztvert un apstrādāt informāciju. Labi pazīst cilvēku dabu un vājības. Lieliski administratori, koordinatori, oratori. Piemīt komiķa talants gan uz skatuves, gan dzīvē. Viņus var sastapt arī starp klinšu kāpējiem un izpletņlēcējiem. Vairāk par visu dzīvē mīl brīvību.

Gaisa stihijas Ūdensvīrs labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kuri dzimuši

• Vēža, Skorpiona un Zivju zīmē no 1. līdz 10. datumam,

• Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 11. līdz 20. datumam,

• Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 21. līdz 31. datumam.

 

* No 1. līdz 10. februārim dzimušie ir Ūdens stihijas Ūdensvīri – radoši un ar mākslinieciskām dotībām. Lieliski modes industrijas pārstāvji, fantastikas romānu autori un režisori, dzejnieki un mūziķi. Apveltīti ar lielisku izdomu un intuīciju. Daudziem piemīt spējas dziedniecībā, notikumu paredzēšanā, gaišredzībā. Ir labi, ja līdzās cilvēki, kas notur viņus uz zemes un šajā realitātē.

Ūdens stihijas Ūdensvīrs labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kuri dzimuši

• Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 1. līdz 10. datumam,

• Vēža, Skorpiona un Zivju zīmē no 11. līdz 20. datumam,

• Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 21. līdz 31. datumam.

 

* No 11. līdz 19. februārim dzimušie ir Uguns stihijas Ūdensvīri – jauna ceļa gājēji. Viņiem patīk būt jaunatklājējiem. Apņēmīgi un spītīgi, kamēr nebūs dabūjuši gatavu to, ko iecerējuši, mierā neliksies. Ātri atgūstas pēc zaudējumiem un ir gatavi mēģināt vēlreiz. Rīcības cilvēki, kas aizstāv vājākos, bet neiecietīgi pret neizlēmīgajiem un lēnīgajiem.

Uguns Stihijas Ūdensvīrs labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kuri dzimuši

• Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 1. līdz 10. datumam,

• Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 11. līdz 20. datumam,

• Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Ūdensvīra zodiaku

Saule ies caur Ūdensvīra zodiaka zvaigznāju, tāpēc gaidāmi pēkšņi, iepriekš neparedzami notikumi. Janvāra beigās sabiedrībā vēl būs jūtama spriedze, bet, sākot ar februāri, cilvēki vairāk laika veltīs paši savu vajadzību apmierināšanai.

23. janvārī plkst. 9.39 sākas Jaunmēness.

Merkurs, sākot ar 27. janvāri, ies caur Svaru zodiaka zvaigznāju, tāpēc cilvēki vairāk interesēsies par jaunām tehnoloģijām un ar to saistītajām iespējām.

Līdz 8. februārim Venera vēl atradīsies Ūdensvīra zvaigznājā. Šajā laikā ieteicams veikt lielākus darījumus vai pirkumus. No 8. februāra Venera ies caur Zivju zodiaka zvaigznāju, tāpēc jāpiesargās no pārsteidzīgiem darījumiem un līdzekļu tērēšanas.

Marss turpina ceļu pa Jaunavas zvaigznāju. No 23. janvāra planēta atradīsies retrogradā stāvoklī – būs jāatgriežas pie darbiem, kuri iesākti, bet netika pabeigti, kā plānots. Daudzi izjutīs savas agrākās darbības sekas.

Jupiters turpinās kustību pa Vērša zvaigznāju. Būs pastiprināta interese par nekustamajiem īpašumiem un drošu naudas ieguldīšanas veidu. Februārī labāk pievērsties plānošanai, bet naudas ieguldīšanu atlikt uz aprīli.

Saturns atrodas Svaru zvaigznājā. No 7. februāra planēta pāriet retrogradā stāvoklī – tiks pārskatīti likumi un atjaunotas vai aktualizētas ar tiesvedību saistītās lietas.

 

Ūdensvīra ieteikumi zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns. Auns joprojām ir enerģijas pārpilns. Kaut arī viens ir cīnītājs, tomēr darbi ātrāk un tīkamāk sokas, ja blakus drauga plecs. Ziema ir piemērots laiks, lai izbrīvētu laiku un apciemotu mīļus un tuvus cilvēkus. Jāparūpējas par veselību, jo mēneša otrajā pusē var saasināties vecās kaites.

Vērsis. Vērsis jutīs, kā enerģija un spēks plūst viņa dzīslās, un būs gatavs aktīvi dar-
boties. Iestājies Vērša veiksmīgais periods. Tomēr šis mēnesis piemērotāks veco un ie-
sākto lietu sakārtošanai, lai vairs nekas netraucētu un neatgādinātu par nepabeigtiem darbiem. Impulsīva un pārsteidzīga rīcība var nest zaudējumus.

Dvīņi. Kaut ārā ir ziema un sals, tomēr saules stari spēj Dvīņos atjaunot ticību
 dzīvei un veiksmei. Dvīņos modīsies vēlme spēkus
pārbaudīt kādā jaunā projektā. Jaunos projektos nāksies izman-tot jaunas, līdz šim neizmantotas metodes un skatījumu uz lietām.

Vēzis. Vēzis nejutī-sies savā ādā. Viņa prātu nodarbinās jautājums, kā atrast dzīvē līdzsvaru un kas ir jādara, lai īstajā brīdī atrastos pareizajā vietā. Lai atbildētu uz šo jautājumu, nāksies atcerēties Raiņa postulēto “pastāvēs, kas pārvērtīsies”!

Lauva. Ar prātu varētu gāzt kalnus, bet ķermenis ilgojas pēc atpūtas. Lai darbi ritētu raiti, ir jāpievēršas detalizētākai plānošanai un rūpīgāk jāizvērtē profesionālā atbilstība darbības jomai. Attiecībās jābūt korektam, jo var tikt pārprasta Lauvas rīcība vai teiktais. Ieteicams paņemt dažas brīv-dienas, lai atpūstos un izgulētos.

Jaunava. Jaunavai jācenšas panākt līdzsvaru starp darbu, savām vajadzībām, ģimeni un tuviem cilvēkiem. Ja kāda no šīm sfērām paliks novārtā, tuvākajā nākotnē var veidoties saspringtas situācijas, kas prasīs papildu resursus, lai to sakārtotu. Atļaujieties palūgt, lai apkārtējie jums palīdz.

Svari. Svari izjutīs vajadzību mīlēt un būt mīlētiem, tāpēc vēl jo spēcīgāk izpaudīsies viņu radošās spējas. Viņi visam, ko darīs, piešķirs valdzinājumu un šarmu. Viss notiekošais būs uz labu, jo pats liktenis tam dod svētību.

Skorpions. Skorpions uz brīdi sajutīsies aizmirsts un nenovērtēts. Bet tas tikai ziemas iespaidā. Ja Skorpions pārvarēs savu īgnumu un pesimismu, viņš ieraudzīs, ko dzīve piedāvā. Izmantotās iespējas pēc četriem mēnešiem nesīs peļņu. Jāsakārto un jāpārskata dokumenti, kas saistīti ar nekustamo īpašumu.

Strēlnieks.
 Strēlniekam ieteicams doties nelielā ekskursijā vai apmeklēt kultūras pasākumus. Nelielas pārmaiņas ikdienā dos jaunas idejas veiksmīgai sevis izpaušanai un pacels nedaudz piezemēto pašapziņu. Dzīve mudinās doties tālāk un pārāk nepieķerties lietām un vietām.

Mežāzis.Mežāzim, pirms pieņemt svarīgus lēmumus, ir jāatrod klusāka vietiņa un jāieklausās sirds balsī. Jāapvalda negatīvas emocijas un jāvairās no spontānas rīcības. Savaldība un apdomība dos lieliskus rezultātus.

Ūdensvīrs. Aktīvajam Ūdensvīram nāksies pieņemt situāciju, ka labs nāk ar gaidīšanu. Tikmēr ir lieliska iespēja atpūsties un parūpēties par savu fizisko, emocionālo un psiholoģisko veselību.

Zivis. Zivis labprāt dotos uz kādu siltāku vietiņu un pārlaistu tur ziemu. Lai mazinātu depresiju un atgūtu spēkus, ieteicams vairāk atpūsties, labāk izgulēties un, ja iespējams, apmeklēt kādu dziedniecības iestādi vai SPA centru. Jāseko līdzi ēšanas paradumiem un produktu izvēlei.

 

Ūdensvīra padomi

* Šajās dienās pati daba dziedina.

* Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 23. janvāris; 7., 14. februāris.

* Matu griešanai labvēlīgākās dienas 7. februāris (piesaista veiksmi darījumos), 9. februāris (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 10. februāris (vairos pievilcību un valdzinājumu).

* Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 26. janvāris (viegli atbrīvo ķermeni no sārņiem), 2. februāris (padara ķermeni jaunāku), 12., 18. februāris (atjauno enerģijas līdzsvaru).

* Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 31. janvāris, 2. februāris (attīra telpas enerģiju), 1. februāris (rada mājīgumu), 11., 13. februāris (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

* Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 27. janvāris, 4., 5., 13. un 14. februāris.

* Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir: 27. janvāris, 10., 14., 19. februāris.

* Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas ir 28. janvāris, 3., 4., 16., 17. februāris.

* Labvēlīgās veiksmes dienas 29. janvāris, 2. un 12. februāris.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+