Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ūdensvīra zodiaka zīmes sievietes partnerattiecību saderība ar visiem 12 zodiaka zīmju vīriešiem0

Foto: Pexels

Ar Aunu – draudzīgas attiecības

Ambiciozais Auna zīmes vīrietis un brīvību mīlošā Ūdensvīra sieviete izjūt savstarpēju pievilkšanos, ja vien netiek ierobežots viena vai otra partnera radošums. Savstarpējā pievilcība var nodrošināt sapratni arī pārējās dzīves sfērās, ienesot tajās romantiku, mīlestību un kaisli. Kaut gan ne Auns, ne Ūdensvīrs uz dēkām nav noskaņoti, tomēr Auna zīmes vīrietis mēģinās kontrolēt partneri, bet Ūdensvīra sieviete nav spējīga ar to samierināties. Šo zīmju pārstāvjiem labāk ir palikt draugiem, nevis uzņemties kopīgas saistības.

Ar Vērsi – attiecības ar atšķirīgām vērtībām

 Vērša zīmes vīrieti saista Ūdensvīra zīmes sievietes pievilcība un prasme ātri atrast kopīgu valodu. Tomēr ir grūti samierināties ar viņas mainīgo garastāvokli, nevēlēšanos nodarboties ar mājas darbiem un neskaitāmām interesēm ārpus mājām. Turpretī viņai patīk uzturēties sabiedrībā un ceļot. Ūdensvīra un Vērša attiecībās jutekliskums ir viens no noteicošiem faktoriem. Ja kopējas intereses atrast neizdodas, attiecības parasti nonāk strupceļā. Ūdensvīra un Vērša ilgām attiecībām nav īpaši lielu perspektīvu.

Ar Dvīni – domubiedru attiecības

Ūdensvīra zīmē dzimušai sievietei un Dvīņu zīmē dzimušam vīrietim ir samērā līdzīgi uzskati par dzīvi, mīlestību un ģimeni. Šim pārim ir vairāk kopēju īpašību, nekā domā līdzcilvēki un arī viņi paši. Ūdensvīra sievietei un Dvīņu vīrietim ir kopīgi piemītoša zinātkāre, ass prāts un patika ceļot. Lai arī viņi nav noskaņoti agri dibināt ģimeni, abu tik neatkarīgo cilvēku savienība nereti ir stabilāka nekā viena otra cita. Šo abu zīmju attiecības var būt ilgstošas, ja Dvīņu vīrietis spēj mainīt savus uzskatus par sevis neierobežošanu attiecībās.

Ar Vēzi – īslaicīgas attiecības

Vēža zīmes vīrietim, kurš dzīvo pēc visiem tradicionālajiem likumiem, ir grūti izprast impulsīvo un neatkarīgo Ūdensvīra zīmes sievieti. Vēzis tiecas pēc nokārtotas ģimenes dzīves, ko Ūdensvīra sieviete pie labākās gribas nespēj viņam garantēt. Abu uzskati par sadzīvi, ģimeni, saimniecību ir pilnīgi pretēji. Viņai ir grūti izprast, kāpēc Vēzis brīvos vakarus grib nosēdēt mājās pie datora vai televizora. Ūdensvīra zīmes sieviete ir pārāk ekscentriska, bet Vēža zīmes vīrietis – pārāk konservatīvs, lai viņu savienība būtu noturīga.

Ar Lauvu – attiecības starp autoritātēm

Enerģiskais un praktiskais Lauvas vīrietis un ekscentriskā, neatkarību mīlošā Ūdensvīra sieviete ir pārāk atšķirīgi, lai ietu pa dzīvi mierīgi roku rokā. Attiecībām ir vajadzīgs laiks, lai tās varētu nostabilizēties, toties diezin vai arī tāpat vien izbeigsies. Šajā savienībā viņi abi piedzīvos spilgtu un brīnumainu emociju vētru, bet, vai tā beigsies ar laulību, to parādīs laiks. Ūdensvīra zīmes sieviete nevēlas sēdēt mājās un noņemties ar ēdiena gatavošanu un bērnu audzināšanu, bet Lauvas zīmes vīrietim ir vajadzīga atbildīga saimniecības vadītāja.

Ar Jaunavu – sarežģītas attiecības

Impulsīvajai un neatkarīgajai Ūdensvīra zīmes sievietei ir grūti sadzīvot ar konservatīvo Jaunavas zīmes vīrieti. Abiem ir sarežģīts un spēcīgs raksturs, kas mājas dzīvē izraisa konfliktus un aizvainojumus. Ūdensvīra zīmes sieviete pārmet Jaunavas zīmes vīrietim pelēcību un vienmuļību dzīvē, bet Jaunavas zīmes vīrietim ir grūti samierināties ar to, ka viņa tikpat kā nekad nav mājās. Neapmierināti ir abi. Lai attiecības būtu iespējamas, abiem nāksies meklē kompromisus un ik pa laikam savstarpēji piekāpties.

Ar Svariem – ērtas attiecības

Šajā savienībā ne piesardzīgais un neizlēmīgais Svaru zīmes vīrietis, ne arī neatkarīgā Ūdensvīra zīmes sieviete nav noskaņoti ātri veidot stabilas attiecības. Tomēr ja viņiem izdodas izveidot attiecības, tad pašiem un citiem par brīnumu viņi ir spējīgi kopā nodzīvot ilgus gadus. Ūdensvīra zīmes sieviete ar plašo skatienu uz dzīvi nepārmet vīram, ka viņš maz nopelna, savukārt Svaru zīmes vīrietis labprāt pievēršas viņas interesēm un neparastajiem vaļaspriekiem. Diezin vai mājās vienmēr valdīs kārtība, toties abi pratīs izbaudīt dzīvi.

Ar Skorpionu – attiecības starp principiāliem cilvēkiem

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis un arī Ūdensvīra zīmē dzimusi sieviete ir spilgtas un spēcīgas personības. Mīlestība šajā savienībā diezgan bieži rodas jau no pirmā acu skatiena, tomēr nereti ātri beidzas. Skorpions ir noskaņots uz nopietnām attiecībām un gaida to arī no savas otrās puses. Neatkarīgā Ūdensvīra sieviete gluži nav dzimusi namamāte, kura gatava savu dzīvi ziedot mājai un ģimenei, tas savukārt neatbilst Skorpiona priekšstatiem par ideālu sievu. Abu mājas dzīve ar laiku draud pārvērsties par īstu kaujas lauku.

Ar Strēlnieku – komfortablas attiecības

Gan Ūdensvīrs, gan Strēlnieks ir ļoti neatkarīgas personības ar dziļu jūtu pasauli, tāpēc viņi savstarpēji var labi saprasties. Abi ir zinātkāri un vienmēr atradīs kopējas intereses. Kā Ūdensvīrs, tā Strēlnieks labprāt ceļo, meklē jaunus iespaidus un iziet sabiedrībā. Vienīgais, kā viņu savienībai pietrūkst, – viņi netiecas savas attiecības nostabilizēt ar laulības saitēm un ģimenes izveidošanu. Visbiežāk šīs attiecības izdevīgas ir Strēlnieka zīmes vīrietim, jo Ūdensvīra zīmes sieviete atbildīgi izturas pret saistībām, kuras uzņēmusies.

Ar Mežāzi – attiecības, uz kurām var paļauties

Mežāža vīrietis ir neatlaidīgs un nopietns, savukārt Ūdensvīra zīmes sieviete – neatkarīga un neatzīst nekādas robežas. Mežāža zīmes vīrieša un Ūdensvīra zīmes sievietes savienība ir samērā neparasta: viņi ir pārāk atšķirīgi, lai kopdzīve varētu ritēt mierīgi un gludi. Par spīti šādām rakstura atšķirībām, viņi var būt spilgts un stabils pāris. Ūdensvīra zīmē dzimusī sieviete zina, ka viņa vienmēr var paļauties uz krietno Mežāzi. Viņa veselīgais konservatīvisms un uzticība līdzsvaro Ūdensvīra sievietes vētraino emocionalitāti.

Ar Ūdensvīru – šī brīža attiecības

Saistītie raksti

Maz ticams, ka šāda mīlestības savienība vispār var rasties, jo katrs no partneriem ir pilnībā aizņemts pats ar sevi un nekādā ziņā nedomā savu personisko brīvību ierobežot. Lai Ūdensvīru uzpurinātu, izvilktu viņu gaismā un noturētu sev blakus, ir vajadzīgs pilnīgi cita rakstura cilvēks nekā viņš pats. Ja nu tomēr šāds pāris apstākļu dēļ izveidojas, nav vērts no viņiem gaidīt kādus noteiktus nākotnes plānus vai savstarpējas saistības. Viņi būs kopā tikmēr, kamēr abi jūtas labi, bet par to, kas būs pēc tam, domās, kad līdz tam nonāks.

Ar Zivīm – brāļa–māsas attiecības

Kaut gan Zivju zīmes vīrietim un Ūdensvīra zīmes sievietei ir ciešas savstarpējās attiecības un vienādas intereses, viņa var izjust neapmierinātību par Zivju zīmes vīrieša aktivitātes trūkumu. Ūdensvīra zīmes sieviete parasti vēlas dzīvot spraigāk un piesātinātāk, bet filozofiski noskaņotais vīrietis šādu vēlmi nespēj saprast. Tādēļ Ūdensvīra sieviete sāk garlaikoties un mājas dzīve viņai kļūst apgrūtinoša. Šī savienība var būt lieliska un radoša, ja abi laulātie darbojas vienā jomā vai viņiem ir kopīgi vaļasprieki.

LA.lv