Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
15. marts, 2016
Drukāt

Ūdrīša rehabilitācijai jau ziedoti 15 000 eiro (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Dziedātāja Rolanda Ūdra rehabilitācijai šobrīd jau ziedoti 15 195 eiro, LA.lv uzzināja fondā “Ziedot.lv”.

Fonda komunikāciju vadītāja Ilze Ošāne no fonda un dziedātāja sievas Ilonas Balodes puses teica lielu paldies visiem ziedotājiem. Iespēja ziedot Ūdrītim vēl joprojām ir atvērta, pauda Ošāne: “12 000 eiro ir summa, kas radusies, aprēķinot pusgada rehabilitācijas izmaksas rehabilitācijas centrā “Vaivari”, taču nav zināms, cik ilga rehabilitācija mūziķim būs nepieciešama. Tāpat arī pēc izrakstīšanas Rolandam vajadzēs gan īpašu gultu mājās, lai nerastos izgulējumi, gan fizioterapeita, masiera un audiologopēda aprūpi.”

Ilze Ošāne stāsta, ka mūziķu apvienība plānot 28. martā rīkot arī koncertu Ūdrīša atbalstam: “Uz to brīdi vērtēsim, vai slēgt ziedošanas iespēju. Ar Rolanda sievu Ilonu esam vienojušies, ka tad, ja Ūdrītim ziedotie līdzekļi paliks pāri, tos novirzīsim citu smagi slimu cilvēku rehabilitācijai vai zāļu apmaksai.”

Ziedot Rolanda Ūdra rehabilitācijai iespējams, piezvanot pa tālruni 90006385.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Paldies visiem!

  2. Prieks un lepnums par mūsu cilvēkiem.Mēs visi kopā tiešām varam paveikt lielas lietas.Lai veseļojas, jo bērnam ir vajadzīgs tētis.

  3. tiešām man prieks par latvijas tautu ,kura vienmēr ir klāt brīzos ,kad internetā kāds sauc pēc palīdzības

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+