Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
15. marts, 2016
Drukāt

Ūdrīša rehabilitācijai jau ziedoti 15 000 eiro (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Dziedātāja Rolanda Ūdra rehabilitācijai šobrīd jau ziedoti 15 195 eiro, LA.lv uzzināja fondā “Ziedot.lv”.

Fonda komunikāciju vadītāja Ilze Ošāne no fonda un dziedātāja sievas Ilonas Balodes puses teica lielu paldies visiem ziedotājiem. Iespēja ziedot Ūdrītim vēl joprojām ir atvērta, pauda Ošāne: “12 000 eiro ir summa, kas radusies, aprēķinot pusgada rehabilitācijas izmaksas rehabilitācijas centrā “Vaivari”, taču nav zināms, cik ilga rehabilitācija mūziķim būs nepieciešama. Tāpat arī pēc izrakstīšanas Rolandam vajadzēs gan īpašu gultu mājās, lai nerastos izgulējumi, gan fizioterapeita, masiera un audiologopēda aprūpi.”

Ilze Ošāne stāsta, ka mūziķu apvienība plānot 28. martā rīkot arī koncertu Ūdrīša atbalstam: “Uz to brīdi vērtēsim, vai slēgt ziedošanas iespēju. Ar Rolanda sievu Ilonu esam vienojušies, ka tad, ja Ūdrītim ziedotie līdzekļi paliks pāri, tos novirzīsim citu smagi slimu cilvēku rehabilitācijai vai zāļu apmaksai.”

Ziedot Rolanda Ūdra rehabilitācijai iespējams, piezvanot pa tālruni 90006385.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Paldies visiem!

  2. Prieks un lepnums par mūsu cilvēkiem.Mēs visi kopā tiešām varam paveikt lielas lietas.Lai veseļojas, jo bērnam ir vajadzīgs tētis.

  3. tiešām man prieks par latvijas tautu ,kura vienmēr ir klāt brīzos ,kad internetā kāds sauc pēc palīdzības

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+