×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. oktobris, 2015
Drukāt

Ūdrītis ierakstījis bērnu dziesmu albumu

Foto: LETAFoto: LETA

Rolands Ūdris kopā ar bērnu vokālo studiju “Kukaiņi”, Spānijas saules staru draiskuma iedvesmots, ierakstījis bērnu dziesmu albumu “Brīvs Kā Putns”, pavēstīja studijas “Kukaiņi” vadītāja Baiba Jansone.

Albumā apkopotas 13 kompozīcijas, no kurām “Tenteru Tenteri” un “Dzimšanas Diena” jau nodotas vērtējumam Latvijas radio stacijām, Rolands Ūdris un “Kukaiņi” lielo notikumu atzīmēs, kārtīgi lustējoties maziem un lieliem, 18. oktobrī plkst. 16 Ādažu Kultūras centrā.

Jaunā albuma producents bērnu vokālā studija “Kukaiņi” pērn nosvinēja desmit gadu jubileju. Sirsnīgi audzinot jaunus mūzikas māksliniekus ikdienā, “Kukaiņi” turpina ieguldīt Latvijas muzikālajā mantojumā. “Brīvs kā putns” ir studijas astotais albums, visi tapuši sadarbībā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem un dziesmu autoriem un ierakstīti Mārtiņa Burkevica (grupas “Hobos” basģitārists) ierakstu studijā.

Rolandam Ūdrim, populāram mūziķim un dzejniekam (“Ūdris & Balode, “the Hobos”, “UK”, “Maš Maš “), šīs albums ir debija bērnu mūzikas lauciņā . “Kad pirms gada mani uzrunāja “Kukaiņu” mamma Baiba, piedāvājot uzrakstīt dziesmas bērniem, ilgi nedomāju, jo zināju, ka tā bērna daļa manī, kurai ir ko teikt muzikāli, vēl nebija tā īsti runājusi. Un tā arī bija – izrādījās, ka it kā iemiesojoties bērnu prātā un savās atmiņās, savirpinājās kaudzīte ar dziesmām. Bet tā ir tikai pirmā daļa, jo ar bērniem ir vienkārši – ja viņiem kas nepatīk, tad to uzreiz var just, bet sanāca tā, ka bērni pieņēma šīs manas dziesmas un turpinājums nu jau visiem zināms,” stāsta Ūdrītīs.

Skaņuplate būs pieejama visos mūzikas veikalos no 19. oktobra.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+