×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
8. augusts, 2016
Drukāt

Ūdrītis pēc avārijas grimst depresijā. Policija pārtraukusi kriminālprocesu (6)

Foto - LetaFoto - Leta

Pirms pusgada mūziķi, grupas “The Hobos” līderi Rolandu Balodi–Ūdri, tautā sauktu Ūdrīti, Artilērijas ielā notrieca automašīna. Pēc 17. janvārī piedzīvotās avārijas mūziķis kļuvis par 1. grupas invalīdu un pārvietojas ratiņkrēslā. Ilgu laiku Gaiļezera slimnīcas Reanimācijas nodaļā notika cīņa par to, vai Ūdrītis izdzīvos. Ārstu prognozes bija drūmas: ja arī izdzīvos, būs invalīds un neko nesapratīs. Toreiz sabiedrība Ūdrīša atlabšanai saziedoja vairāk nekā 20 tūkstošus eiro, un Rolandu piekrita ārstēt Siguldas slimnīcā.

Nu pēc četriem Siguldas rehabilitācijas centrā pavadītiem mēnešiem viņa sieva Ilona Ūdrīti gatava vest mājās, jo mūziķis arvien dziļāk grimst depresijā. Turklāt policija pārtrauksi kriminālprocesu par avāriju, jo uzskata, ka vainīgais ir pats cietušais. Ilona portālam kasjauns.lv stāsta, ka Valsts policija uzskata, ka Ūdrītis nav novērtējis attālumu līdz transportlīdzeklim, kas viņu notrieca, transportlīdzekļa braukšanas ātrumu un nav pārliecinājies – brauktuves šķērsošana nav bīstama un netiks traucēta transportlīdzekļu satiksme. “Tajā pašā laikā ir konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs, kura vadītais sporta auto notrieca Ūdrīti, bija ievērojami pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, proti, braucis ar 72 km/h lielu ātrumu atļauto 30 km/h vietā,” teikts policijas lēmumā.

Ilona nekavējoties vērsusies pēc juridiskās palīdzības pie advokātiem, jo saprata, ka šajā situācijā ir nepieciešama profesionāla aizmugure. Atsaukušies zvērināti advokāti Jānis Bramanis un Raivo Klotiņš. Pašlaik Valsts policijas lēmums ir pārsūdzēts un prokuratūrai lūgts to atcelt.

Depresija mūziķi piemeklējusi tūlīt pēc Jāņiem. “Ūdris visu, kas noticis, saprot, un tieši tas ir viņa šā brīža depresijas cēlonis. Viņš gan neatceras vairākus mēnešus no savas dzīves pirms un pēc avārijas. Ir ļoti grūti dzirdēt, kad viņš man saka, ka pats sev tagad riebjas. Es nezinu, kā viņam palīdzēt. Varu viņam tikai teikt – es ticu, ka viss būs kārtībā un viņš izveseļosies,” portālam Kasjauns.lv atklāj Ūdrīša dzīvesbiedre.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Nesaprotu kā var izbeigt kriminālprocesu, ja vadītājs, ja varam ticēt Ūdra sievas teiktajam, atļauto 30 km/h vietā braucis ar 72 km/h. Nu tad jau braucam pa pilsētu uz visiem 120 km/h un lai neatļautās vietās brauktuvi šķērsojošie gājēji lido uz visām pusēm. Var noprast, ka par šādu rīcību nekas nebūs.

 2. Ārprāc, cik truli komentāri. Ja auto pārsniedzis būtiski atļauto ātrumu, tad kāda tur vispār runa var būt?
  Vai tad ir kautkas minēts, ka būtu piedzēries un pats meties zem riteņiem? Policija kautko tādu minējusi? Nē. Bet nu zinot Valsts policijas darbu, ka ir 200 000 neatklātas lietas, tai skaitā mana, neizbrīna viņu darba nerezultativitāte.

 3. Roland, atvaino, smejos par citu Atbildēt

  “Toreiz sabiedrība Ūdrīša atlabšanai saziedoja vairāk nekā 20 tūkstošus eiro, un Rolandu piekrita ārstēt Siguldas slimnīcā.”

  ———————–

  hehe, slēptais signāls man, visstraujāk pasaulē izmirstošās valstiņas pilsonītim- nebūs tev 20 tūkstoši tevi par tavu naudu būvētajā ēkā neielaidīs un par tavu naudu izglītotie daktereļi ar tevi nekrāmēsis:))))))

 4. Ja viņš bija piedzēris un klonkurēja pāri,tad iespējams auto vad.nav vainīgs,cik x ir bijušas siruācijas,ka gribās izkāpt no auto un iešaut pa muti dzērājam kurš knapi turās uz kājām!!!
  Neviens auto vad.speciāli nebrauks virsū!!!!!!

 5. kā ta nu bez tiesas Atbildēt

  dzerājs pametas zem riteņiem, un netiesāt tāpec šoferi nedrīkst

 6. nevaretu teikt ka viš bija sevišķi adekvāts ari pirms avārijas. mužigi salietojies, piedzeries …. un ar skaitijās ka depresija, iedvesmas meklējumi….. tā ka galvā jau nekas nav mainijies, ja nu vienigi tagad pats nevar ne dzert dabūt ne devu ja kāds nepienes. tas protams depresiju padziļina

Draugiem Facebook Twitter Google+