AFP/LETA

UEFA Čempionu līgas kvalifikācija: bez Dubras un Cauņas pieteikumā 0

Latvijas futbolisti Kaspars Dubra un Aleksandrs Cauņa otrdien palika ārpus savu komandu sastāva pieteikuma UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas mačos

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1

Dubras pārstāvētā Baltkrievijas komanda Borisovas BATE savā laukumā ar 1:0 uzveica Serbijas klubu Belgradas “Partizan”. Uzvaras vārtus mača 75.minūtē guva baltkrievu pussargs Mihails Gordejčuks. Pirmā puslaika beigās sarkano kartīti saņēma serbu pussargs Marko Jevtovičs, tamdēļ visu otro spēles pusi “Partizan” spēlēja skaitliskajā mazākumā.

Cauņas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA izbraukumā ar 1:2 piekāpās Portugāles klubam Lisabonas “Sporting”. Viesiem vienīgos vārtus guva Kotdivuāras uzbrucējs Seidu Dumbija, kurš 40.minūtē panāca neizšķirtu. Mājinieku labā vārtus 12. un 82.minūtē attiecīgi guva kolumbietis Teofilo Gutjeres un Islams Slimani no Alžīrijas.

Atbildes spēles notiks 26.augustā. UEFA Čempionu līgas grupu turnīram kvalificēsies uzvarētājs divu spēļu summā.

UEFA ČEMPIONU LĪGAS KVALIFIKĀCIJAS KĀRTA
“Astana” (Kazahstāna) – “APOEL” (Kipra) 1:0 (1:0). Džolčijevs (14.).
“BATE” (Baltkrievija) – “Partizan” (Serbija) 1:0 (0:0). Gordejčuks (75.).
“Sporting” (Portugāle) – “CSKA” (Krievija) 2:1 (1:1). Gutjeress (12.), Slimani (82.) – Dumbija (40.).
“Lazio” (Itālija) – “Bayer” (Vācija) 1:0 (0:0). Keita (77.).
“Manchester United” (Anglija) – “Brugge” (Beļģija) 3:1 (2:1). Depajs (13., 43.), Fellaini (90.+4.) – Keriks (8., savos vārtos).