×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. oktobris, 2014
Drukāt

Ugāles zupas virtuve sāk piekto sezonu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ugālē jau piekto sezonu atvērta zupas virtuve, portālam LA.lv pavēstīja Ventspils novada pašvaldības informatīvā izdevuma “Ventspils Novadnieks” redaktore Marlēna Zvaigzne.

Zupas virtuvē silto ēdienu izsniedz trūcīgajiem Ugāles pagasta iedzīvotājiem un jebkuram Ugāles pagasta vai Ventspils novada iedzīvotājam, kurš nonācis krīzes situācijā vai grūtībās, stāsta Zvaigzne.

“Zupas virtuvē darbojas četri brīvprātīgie,” stāsta sociālā darbiniece Aiga Strazdiņa. Finansējums pārtikas preču iegādei piešķirts no Borisa un Ināras Teterevu fonda labdarības programmas “Maizes rieciens”, “Latvijas Gāze” zupas virtuvei dāvina gāzes balonus, arī Ugāles pagasta iedzīvotāji aktīvi ziedo dažādus dārzeņus un pārtikas produktus.

Strazdiņa informē, ka vasarā tika īstenots projekts zupas virtuves labiekārtošanai, piesakoties ELFLA pasākumam “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā. “Tādējādi varējām iegādāties gāzes plīti, ledusskapi, virtuves mēbeles un elektrisko ūdens boileri, automātisko veļas mazgāšanas mašīnu un veļas žāvētāju. Pagājušajā sezonā, izmantojot Borisa un Ināras Teterevu fonda palīdzību, zupas virtuves vajadzībām iegādājāmies katlus un pannas, šogad – elektrisko rīvi un nažu komplektus,” piebilst sociālā darbiniece.

Zupas virtuve būs atvērta līdz 30. aprīlim. Ugāles pagasta “Ūdros” var saņemt arī apģērbu, ir iespēja izmazgāt veļu un izmantot dušu, stāsta Zvaigzne.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+