×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
22. oktobris, 2016
Drukāt

Dabas saimniecību “Lielkrūzes” piemeklējusi postoša ugunsnelaime (8)

ILustratīvs attēls. Foto-ShutterstockILustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā “Lielkrūzes”, kur aizdegušās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.

“Uguns, kas postīja vairākas “Lielkrūžu” saimniecības ēkas, ir apdzēsta. Neviens cilvēks nelaimes gadījumā nav cietis,” raksta mājas saimieki savā “Facebook” kontā, vienlaikus izsakot vislielāko pateicību Jaunpiebalgas, Gulbenes, Smiltenes, Cesvaines ugunsdzēsēju vienībām un Zosēnu brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandai par operatīvo rīcību un sniegto palīdzību. Saimnieki saka paldies arī Jaunpiebalgas novada domei, kaimiņiem, draugiem, un visiem, kas ar labām domām atbalsta un ar darbiem ir gatavi palīdzēt nelaimes seku likvidēšanā.

Ugunsnelaime dabas saimniecībā “Liekrūzes”, kur jau vairākus gadus tiek rīkoti dziesminieku saieti, satriekusi rakstnieci Ingunu Baueri: “Ja tiešām FB piemīt tik liels spēks, kā Vija Kilbloka ,,Dzintara” sakarā raksta, tad, lūdzu, atbalstīsim (kaut vai domās!) Jaunpiebalgas lieliskās ekosaimniecības ,,Lielkrūzes” saimniekus Guntaru un Valentīnu Dolmani, kam vakar uguns atnesa briesmīgu nelaimi. Kurš no mums nav pabijis ,,Lielkrūzēs”, klausījies Guntara aizrautīgos stāstus, apbrīnojis viņa čaklumu un sīkstumu, un Valentīnas mūžīgo optimismu? Dziesminieki, kur nākamvasar notiks jūsu saiets, ja ,,Lielkrūžu” gaismiņas nodzisīs?” Viņa aicina savu iespēju robežās palīdzēt ugunsnelaimē cietušās saimniecības īpašniekiem:”Palīdzēsim kārtīgiem latviešiem kārtīgos Vidzemes laukos, kuri tāpat jau biedējoši tukši!”

Šodien, 22.oktobrī “Lielkrūzēs” tiek organizēta brīvprātīgo palīgu talka. Lai atjaunotu uguns postītās ēkas, tiks atvērts arī ziedojumu konts.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Jā, tiek pārbaudīta mūsu cilvēkmīlestība, labestība, līdzjūtība! Nezinot patiesos iemeslus, nevainosim uz aizdomu pamata ” TOS”, nekļūsim par SOĢIEM, bet palīdzēsim ziedojot!

 2. Ko saka policija?kā varēja degt vairākas ēkas uzreiz?

 3. Paliidzeesim.Luudzu pazinojiet kontu.

 4. Tiešām žēl par uguns nelaimi. Īsti nesapratu, vai saimnieki palika bez jumta virs galvas un iedzīves, jeb nodega saimniecības ēka? Vai tad apdrošināšanas kompānijas atsaka atlīdzību, par ko visu atjaunot? Ja atsaka, tad jau gan jādomā kā palīdzēt.

 5. Tiešām žēl par uguns nelaimi. Īsti nesapratu par ziedojumu kontu, vai saimnieki palika bez jumta virs galvas un bez iedzīves, jeb nodega saimniecības ēka? Vai tad saimnieki nesaņems apdrošināšanas atlīdzību par kuru atjaunot ēkas un iedzīvi? Ja apdrošināšanas kompānijas atteiks, tad gan jādomā kā palīdzēt.

 6. Žēl man šo cilvēku ! Ir iemesli , ka nevaram viņiem finansāli palīdzēt !

  • Man vienmēr vairāk zēl vienkārsu cilvēku, par kuriem neviens nezin.
   Tā ka neskumsti. Ja gribas kādam palīdzēt, atrod kādu vientuļu kaimiņu un aizej vienk. aprunāties aiznes ķirbi! 😉

 7. Tas ir labi ka tiks atvērts ziedojumu konts.
  Esmu daudz bijusi Lielkrūzēs un saimniekus pazīstu.Tik gaiši un jauki cilvēki.Pa visiem palīdzēsim atjaunot Lielkrūzes.

Draugiem Facebook Twitter Google+