Latvijā
Novados

Uguns pilnībā izposta ģimenes māju Gaujienā0

Kadrs no video

Pirmdienas rītā, kad lielākajai problēmai, lai pieceltos un dotos uz bērnudārzu vai darbu, vajadzētu būt miegam, kādai ģimenei no Gaujienas rīts iesākās ar paniku un bailēm. Īsi pirms plkst. 6.00 viņu namu pārņēma liesmas, kuras apturēt vairs nebija pa spēkam ne pašiem, ne kaimiņiem, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Juris šodien mēģina ieskaidrot saviem sešus un trīs gadus vecajiem dēlēniem, ka viņiem vairs nav iespēju doties mājās pakaļ kurpītēm un mīļākajām rotaļlietām. Abiem puikām agri no rīta savas gultiņas nācās pamest milzu ātrumā, plikiem un bez iespējām līdzi paņemt savas mantiņas. Viss, kas atradās Jura ģimenes mājā, sadega.

Šajā mājā daudzus gadus nodzīvoja Jura mamma. Kad vīrietis atgriezās Latvijā, tad kopā ar sievu un bērniem pārņēma rūpes par namu. Ģimene nolēma palikt dzimtenē, atrada darbu turpat Gaujienā, un jau gadu viss ritēja mierīgi. Šobrīd ģimene apmetīsies pie radiem, un, iespējams, drīzumā pagasts piešķirs kādu pagaidu mitekli, dodot laiku cilvēkiem apjēgt notiekošo un uzsākt dzīvi no jauna.

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt grūtībās nonākušajiem cilvēkiem, var to izdarīt, veicot pārskaitījumu uz bankas kontu: LV41UNLA0050017621715 (Signe Čevere). Šobrīd ģimenei noderēs, gan iegādājoties pirmās nepieciešamības mantas, gan citas sadzīvei noderīgas lietas. Ar Juri var sazināties, zvanot pa tālruni 29151811.

Vairāk pievienotajā video sižetā:

LA.lv