Mobilā versija
+0.8°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
26. maijs, 2016
Drukāt

Ugunsdzēsēji izglābj automašīnā iestrēgušu bērnu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki vakar devušies 19 uzsaukumos uz glābšanas darbiem, izglābjot bērnu, mežā apmaldījušos sievieti un ezi.

Kā informēja VUGD, vakar glābēju palīdzība bija nepieciešama Ilūkstes ielā Rīgā, kur apmēram divus gadus vecs bērns bija netīšām ieslēdzies automašīnā, bet atslēgas atradās iekšpusē. Glābēji atvēra automašīnas durvis un bērnu nodeva vecākiem.

Savukārt vakarpusē glābēju palīdzība bija nepieciešama Ventspils novada Ances pagastā, kur apmēram 66 gadus veca sieviete bija apmaldījusies mežā. Ar iedzīvotāju palīdzību sieviete tika atrasta un nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Glābēji devās palīgā arī vairākiem nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – Liepājā atbrīvots kādas dzīvojamās mājas kāpņu telpas logā esošajā tīklā sapinies putns, Baldones novadā notverta dzīvojamās mājas pagalmā iemaldījusies čūska, kas tika palaista brīvībā mežā, Daugavpils novadā atbrīvots aiz zara aizķēries gulbis, bet Rīgā no koka nocelts kaķis un atbrīvots caurulē ielīdis un iesprūdis ezis.

Kopumā VUGD šogad devies uz 2097 glābšanas darbiem, sniedzot palīdzību gan nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (1)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+