Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
8. augusts, 2016
Drukāt

Ugunsdzēsēji palīdz atrast divus mežā nomaldījušos cilvēkus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vakar Saldus novadā ugunsdzēsēji glābēji palīdzējuši atrast divus mežā nomaldījušos cilvēkus, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Izsaukums pēcpusdienā saņemts uz Zaņas pagastu, kur mežā bija apmaldījušies cilvēki un saviem spēkiem nav varējuši tikt ārā. Izmantojot skaņas signālus un uzturot kontaktu ar telefona palīdzību, vīrietis un sieviete atrast.

Sieviete mežā bija izmežģījusi potīti, tāpēc glābēji viņu nogādājuši līdz mediķiem.

Aizvadītajās brīvdienās palīdzība bijusi nepieciešama arī dzīvniekiem – Engures novadā izglābts strūklakā iekritis suns, kurš saviem spēkiem nespēja izkļūt laukā, Liepājā atbrīvots mājas ventilācijas šahtā iesprūdis kaķis, Līvānos atbrīvots ūdensnoteku caurulē iekritis un iesprūdis kaķēns. Savukārt Siguldas novadā izvilkta zem dzīvojamās mājas ieejas ielīdusi čūska un palaista brīvībā, Rīgā no koka nocelts kaķis, bet Daugavpilī atbrīvoti divi kaķēni, kuri bija iekrituši ēkā caur bojātu jumtu, un no akas izcelts tajā iekritis kaķis.

Kopumā aizvadītajās brīvdienās saņemti 68 izsaukumi, no kuriem 27 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 35 uz glābšanas darbiem, bet seši bijuši maldinājumi.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+