×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
4. septembris, 2013
Drukāt

Ugunsdzēsēji pēc pāris gadiem varētu tikt pie 93 jauniem auto

LETALETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD), visticamāk, ar 2015.gadu plānots iegādāties 93 jaunas automašīnas, šodien Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” pastāstīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP).

 

Ugunsdzēsēju tehnikas atjaunošana ir Iekšlietu ministrijas prioritāte, un pašlaik ir panākta vienošanās, ka ugunsdzēsējiem būs 93 jaunas automašīnas. Spēkratu iegādes, visticamāk, varēs sākties 2015.gadā, jo šāda tehnika tiek speciāli ražota un turklāt vēl jārīko apjomīgs iepirkuma konkurss.

No 2015.gada ugunsdzēsēju automašīnu iegādei plānots tērēt kopumā apmēram 25 miljonus latu. Visus spēkratus paredzēts iegādāties maksimums četru gadu laikā.

Autoparka atjaunošanas plāni ir saskaņoti ar Finanšu ministriju un premjeru Valdi Dombrovski (V).

Jau vairākkārt vēstīts, ka pēc apjomīgiem ugunsgrēkiem aktualizējies jautājums par ugunsdzēsēju tehnisko nodrošinājumu. Rīgas pils ugunsgrēks nebija izņēmums.

Ugunsgrēkā, kas Rīgas pilī plosījās naktī uz 21.jūniju, tika izpostīta Rīgas pils 3200 kvadrātmetru platībā. Policija līdz šim vēl nav sniegusi informāciju par ugunsgrēka cēloni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+