×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. maijs, 2014
Drukāt

Ugunsgrēkā Alūksnē gājuši bojā divi cilvēki; Pušmucovā deg saimniecības ēkas

Foto: LETAFoto: LETA

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 51 izsaukumu. Kopumā dzēsti 37 ugunsgrēki, tajā skaitā 12 kūlas ugunsgrēki, veikti 10 glābšanas darbi, bija arī četri maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietis viens cilvēks un gājuši bojā divi cilvēki, portāls LA.lv uzzināja dienestā.

Šobrīd ugunsdzēsēji glābēji turpina dzēšanas darbus Ciblas novada Pušmucovas pagastā, kur deg vairākas saimniecības ēkas, kas izvietotas zem viena jumta. Izsaukums uz šo ugunsgrēku tika saņemts plkst. 5:41. Ugunsgrēkā deg šķūnis ar apmēram 100 kvadrātmetri malkas, garāža, kūts un vasaras virtuve. Garāžā sadega viena automašīna un elektroinstrumenti.

Šonakt, plkst. 23:19, VUGD saņēma informāciju, ka Alūksnē, O.Vācieša ielā, deg dzīvojamā māja. Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, divstāvu koka ēkas jumts jau dega ar atklātu liesmu pilnā platībā, liesmas bija pārņēmušas arī daļu mājas ārsienu un abu stāvu koridorus.

Nekavējoties tika pārmeklēts ēkas pirmais stāvs, kuru liesmas bija skārušas daļēji, bet tajā cilvēki netika atrasti. Savukārt ēkas otro stāvu pārmeklēt nebija iespējams, jo to jau pilnībā bija pārņēmušas liesmas.

Tikai jau daļēji nodzēšot degošo ēku ugunsdzēsēji glābēji ēkā atrada vīrieti un sievieti, kas ugunsgrēkā jau bija gājuši bojā. Ugunsgrēka kopējā platība bija 355 kvadrātmetri. Ugunsgrēku pilnībā likvidēt izdevās tikai ap sešiem no rīta, un tā iemeslus noskaidro Valsts policija.

Vakar, plkst. 12:46, VUGD saņēma informāciju, ka Maltā, Saules ielā, dzīvojamajā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu ēkā deg istabas. Ugunsgrēkā cieta apmēram 27 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus, mēģinot paša spēkiem nodzēst liesmas. Ugunsgrēka kopējā platība bija 50 kvadrātmetri.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+