×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2017
Drukāt

Ugunsgrēkā bojāgājušais bērns Rēzeknē vairākas dienas dzīvoja viens pats (3)

Ekrānšāviņš no LTV sižeta. Ēka, kurā izcēlās traģiskais ugunsgrēks.Ekrānšāviņš no LTV sižeta. Ēka, kurā izcēlās traģiskais ugunsgrēks.

Ugunsgrēkā koka dzīvojamā mājā Rēzeknē bojāgājusī 12 gadus vecā meitene vairākas dienas dzīvoja viena pati, jo tēvs bija ievietots slimnīcā, bet mātei ir liegtas vecāku aprūpes tiesības, Latvijas Televīzijai stāstīja kaimiņi.

Liesmas pārņēma māju nakts laikā, kaimiņi izglābās, jo viņus pamodināja garāmgājējs. Kad ieradās glābēji, māja dega ar atklātu liesmu 30 kvadrātmetru platībā. Mājā bija divi dzīvokļi. Kaimiņi izglābās, bet bērns gāja bojā.

“Kaimiņi ir ļoti labi. Viņš [meitenes tēvs] nedzer. Sestajā datumā viņš nonāca slimnīcā, un bērns palika viens. Pie viņas nāca vecākais brālis, tomēr naktī viņa gan palika viena. Mātei ir liegtas vecāku tiesības. Jau pagājušajā gadā viņa pusotru mēnesi nodzīvoja un nebija nekādu problēmu,” televīzijai stāstīja kaimiņš Genādijs.

Glābēji min, ka visbiežāk ugunsgrēka izcelšanās iemesls ir apkures sistēma vai īssavienojums.

Arī traģisko gadījumu vēstīja arī LNT raidījums “Degpunktā”. Visi uzdodot jautājumu – kā tas varēja gadīties ar mazo Taņu?

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kaa kaa, taa ka sociaalie neskataas tur kur ir vajadziiba peec vinjiem!

  2. Vai tad Latvijā kāds rūpējas par bērniem.Arī mana meita dzīvoklī ir viena pati,kamēr es strādāju garas darba stundas.Nav variantu.

Draugiem Facebook Twitter Google+