×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. augusts, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkā Daugavpilī cietis vīrietis

LETALETA

Ilustratīvs foto

Ceturtdien plkst. 21.39 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Dobeles ielu Daugavpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā ēkā, portālu “La.lv” informēja VUGD pārstāvji. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka neapsaimniekotas trīsstāvu ķieģeļu ēkas trešajā stāvā deg atkritumi 20m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta 33 gadus vecs vīrietis, kurš tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Plkst. 22.32 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 12.29 VUGD saņēma izsaukumu uz Daugavgrīvas šoseju Rīgā, kur bija redzami dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega divas dārza mājas, ar kopējo degšanas platību 30m2. Pulksten 14.08 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 22.04 tika saņemts izsaukums uz Līvānu novada Rudzātu pagastu, kur dega pirts. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 40m2 platībā deg vienstāvu koka pirts ēka un tai ir iebrucis jumts. Plkst. 00.15 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 22.37 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Priekuļu novada Priekuļu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega vienstāvu dzīvojamās mājas jumts 100m2 platībā un iekštelpas 40m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 3.37.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji arī devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, zaru kaudze, malka, kūdra, sadzīves mantas, koka dobums, riepas, rugāji uz labības laukiem, elektrības sadales skapis, kravas automašīna, kombains, ēkas siena, dārza māja, sodrēji dūmvadā, meža zemsedze un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+